Takto rapujú hluchonemí?! Naked Bananas udávajú trend

naked bananas

Naked Bananas opäť nastavujú latku. V disciplíne, ktorú aj sami založili. YouTuberská trojica z bratislavskej Rače svoj rodný hood zobrazila aj vo svojom najnovšom videu. Ide tu o (ne)rapový videoklip, o ktorý sa aj spoločne s muzikou postaral Subnote. 

Chalani už pár dní dozadu teasovali svojich fanúšikov na sociálnych sieťach, že príde čosi neľútostné. A treba im uznať, že brutálski a neľútostní vo svojom (ne)rapovom videu aj naozaj boli. Ich nové video nesie názov „No Rap“ a vzniklo ako veľmi originálny spôsob (asi platenej) spolupráce. Už ťa asi ale aj zdržujem, tak sa na mňa pokojne vykašli a choď si rovno to nové video sám/sama pozrieť!

Naked Bananas ako raperi? Žiaľ nie tak celkom

Outfity by boli. Aj prejav a prísne grimasy s pózami sú vycibrené. Avšak poriadnych rapácií sa žiaľ nedočkáš. Naker Bakulas totiž v „No Rap“ pochopiteľne nerapujú. V ich svojskej verzii totiž ukázali to, ako by asi vyzeral rap v posunkovom jazyku. A treba im uznať, že ako nezainteresovaného človeka, by ma možno aj presvedčili. Ktovie čo by na to povedal niekto chluchonemý. Aj keď… Vlastne asi nič.

Ak si to dočítal až sem, tak ti ďakujem a ber tento článok s ľahkosťou. Prijali by ste od Miloša, Tomáša a Riša aj skutočný rap? Dajte vedieť.

Odporúčame