Kali zakončil rok 2022 vo veľkom štýle: Tetovanie a skvelý darček

Kali

Kali si dáva nové tetovanie. ZDROJ: Instagram.com/dezerkalimusic (Katarina Slesar)

#Rok 2022 nám pomaly končí a máme tu silvestrovský deň. Takto k záveru roka sa však pár vecí urodilo aj vo svete slovenského rapu, z čoho sme vám napríklad v týchto dňoch vypichli Kaliho nový videoklip. Kali si pripravuje svoj nový album Retrostar, ktorého bola súčasťou aj skladba „40“, ktorú produkoval Hoodini a mapuje práve Kaliho životné jubileum.

Kali oslavoval v plnej paráde

Kaliho krk zdobí tetovanie kráčajúcej vodečky, ktoré je podľa jeho vlastných slov hodné skutočných dospelákov! Určite odporúčame preklikať si všetky fotografie z tohto Kaliho instagramového príspevku, na ktorých nájdete nielen samotné tetovanie, ale aj ostatných zúčastnených tejto magnificentnej festívnej chvíle. Oslavy prebiehali v krásnych priestoroch bratislavského Pontonu na pobreží Dunaja a špeciálneho koncertu sa zúčastnili aj také mená ako Sima, Peter Pann alebo Alan Murin.

Stena plná platní

Takto k záveru roka dostal Kali zároveň aj brutálske prekvapko od Petra Panna a svojho manažéra Miroslava Čima. Chalani mu totiž nechali urobiť platne za predaj všetkých doterajších Kaliho albumov, ktoré sú už tradične veľmi silno obľúbené.

Parádne to vyzerá, že hej? Gratulujeme!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame