Sú to zvieratá, no sledujú ich milióny ľudí: Toto sú najznámejší domáci miláčikovia internetu, počet followerov im môžeš závidieť

Foto: Unsplash.com

#Sociálne siete už dlhšiu dobu nie sú platformou výlučne na prezentáciu ľudí. Nájdeme tak hneď niekoľko chutných postavičiek, ktoré začínajú udávať trendy. Tieto slávne zvieratká (alebo petfluenceri) zažívajú v internetových vodách obrovskú slávu, o čom svedčí (nielen) počet ich followerov. A nedávno sme si to zažili aj na Slovensku, keď sa v youtubových trendoch začala objavovať Mačka Jackie.

@JiffPom

Nemôžeme sa baviť o slávnych zvieratách Instagramu bez toho, aby sme nespomenuli to najslávnejšie z nich. S jeho menom sa spájajú tri Guinnessove svetové rekordy a sleduje ho napríklad Ariana Grande, Katy Perry či Shawn Mendes. Jiff je rozkošný pes rasy Pomerian s dokonalým vzhľadom. Každá fotka je pritom roztomilejšia ako tá predchádzajúca. Na instagramovom účte nájdeš zdokumentovaný jeho každodenný život, vrátane objavení sa na verejnosti, stretnutí či večerí s jeho majiteľom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa jiffpom (@jiffpom),

 

@itsdougthepug

Doug the Pug je zbožňovaný po celom svete, a to aj takými hviezdami, ako je Ed Sheeran, Justin Bieber či John Legend. Vďaka jeho zmyslu pre módu zdieľajú fotky tohto rozkošného psíka viaceré známe magazíny, okrem iných aj Cosmopolitan. Jeho majitelia ho ukazujú vo veľmi zábavných situáciách, vrátane piatkového vínneho večera či ťažkého rána

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Doug The Pug (@itsdougthepug),

@nala_cat

Žiadna priemerná mačka. Nala so zaujímavým rodokmeňom sa zapísala do Guinnesovej knihy rekordov za to, že je najpopulárnejšou mačkou na Instagrame. Momentálne má 4 milióny followerov. Jej oči a nebojácnosť pred kamerami dostanú každého. Možno aj práve preto spolupracuje s mnohým značkami.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nala Cat ™ (@nala_cat),

@juniperfoxx

Juniper je krotká severoamerická líška obyčajná so šťastnou osobnosťou. Juniper bola zachránená z kožušinovej farmy. Zamilovali si ju ľudia po celom svete. Má vlastný kalendár, protikožušinový rad svetrov a dokonca aj knihu, ktorá dokumentuje jej život od mláďata po hviezdu Instagramu. Juniper žije v dome s viacerými zachránenými exotickými zvieratami, takže o zábavné foto nie je núdza.

@pumpkintheraccoon

Asi by len málokomu napadlo, že medvedík čistotný môže byť domáci, miláčikom a zároveň hviezdou sociálnych sietí. Zachránená Pumpkin si na Bahamách žije skvelý život. Do tohto zoznamu sa dostala nielen kvôli množstvu followerov (momentálne 1,4 milióna), ale aj vďaka tomu, že nadovšetko miluje jedlo a dobrý spánok. Veď kto by nemiloval?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pumpkin The Raccoon (@pumpkintheraccoon),

@Mačka Jackie

Na záver niečo zo Slovenska. A ide o čerstvú vec, ktorá sa trošku odlišuje. Profil Mačky Jackie, ktorá rozpráva cez prekladač od Google si na Youtube veľmi rýchlo našiel svojich fanúšikov, momentálne je ich 130-tisíc. Jedno video mačky bolo dokonca na prvom mieste v českých trendoch na Youtube. Virálna hviezda ako vyšitá, avšak v mnohých prípadoch určite zaujímavejšia ako tie rýchlokvasené ľudské promi hviezdičky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *