Stres si ide v novom videosingli pre to, čo mu právom patrí

Do redakcie nám napísal aj Jakub, alias Stres. Ten je odhodlaný si ísť za všetkým, čo mu patrí a v motivačnom duchu sa nesie aj jeho nový singel s príznačným názvom.

Presadiť sa v dnešnej dobe ako raper nie je ani zďaleka také jednoduché. To, na čo sa kedysi pozeralo cez prsty, je dnes hudobný žáner číslo jedna ako u nás, tak aj vo svete. To samozrejme láka mnohých interpretov, každý by sa chcel raz živiť hudbou a takýto sen má aj Stres.

Jeho nový singel nesie názov Idem Si Pre Svoje, čo je aj časť refrénu daného tracku a hovorí k poslucháčom a konkurencii jasnou rečou. Stres verí vo svoje schopnosti a huodbný talent a chce si vziať všetko, čo mu podľa neho právom patrí. Jakub patrí medzi interpretov, ktorí preferujú tvrdší a priamejší prejav, neboja sa použiť tvrdé slová a nový singel je toho definíciou. Celý počin je doplnený o klasický reprezent vizuál od EMPRODUCTION.

Posolstvo singlu je jasné a my sme zvedaví, ako bude Stres vo svojej kariére pokračovať ďalej. Podľa všetkého sa len rozbieha a spätnú väzbu k jeho novinke a tvorbe mu môžete dať práve teraz aj vy.

Ak máš záujem o propagáciu svojej tvorby cez Rap Generation, ozvi sa nám na e-mailovú adresu generaciarapu@gmail.com

Odporúčame