Veľké gesto: Rytmus a Dara Rolins po rokoch na jednom pódiu, O2 aréna skoro spadla

Foto: @dararolins_vermi Instagram, @rytmusking Instagram

#Rok 2023 bude veľkolepý z mnohých dôvodov. Niektoré sme už v našich článkoch opísali, iné zase prichádzajú nečakane. Do druhej kategórie by sme mohli zaradiť aj koncert Dary Rolins v O2 aréne, ktorý so sebou priniesol jedno obrovské prekvapenie.

Nieže by nás prekvapila kvalita koncertu slovenskej divy, o tom by sme si nedovolili pochybovať. Predsalen, každý interpret vystupujúci v O2 aréne musí za sebou mať kvalitu a ľudí. Priam šokujúcim momentom však bolo vystúpenie slovenského rappera Rytmusa, ktorý doslova vyrazil dych fanúšikom prítomným na koncerte.

Realita bulváru vs. životná realita

Vzťah Dary a Rytmusa bol bulvárom prepieraný najmä po jeho konci a popísalo sa o nich hocičo. Obaja však ukázali vyspelosť a profesionalitu, keď sa po rokoch predstavili na spoločnom pódiu. Pre Daru to bol rozhodne veľký kariérny miľník, ktorý bol oslavou jej bohatej diskografie. A jej súčasťou bol bez ohľadu na všetko aj Rytmus.

Leoš Mareš označil vystúpenie Dary Rolins za najväčšiu show v histórii showbiznisu. Zazneli jej najväčšie hity, diváci si užili prepracovaný sprievodný program a samozrejme, aj čeršničku na torte v podobe skladby Párty DJ s Rytmusom. S rešpektom môžeme povedať, že to bol zrejme najsilnejší moment celého koncertu, kedy O2 aréna takmer spadla.

Paťo si zároveň v úvodzovkách vyskúšal, aké to asi bude stáť na tomto pódiu v septembri, kedy sa spoločne s Kontrafaktom pokúsia prepísať históriu domácej hudby. Prepracované živé vystúpenie má už teraz veľký hype a pozornosť púta gigantický stage, ale tiež playlist zložený z najväších hitov v histórii kapely, resp. slovenskej scény.

Odporúčame