Zayo po dvoch rokoch vydáva nový album. Objaví sa na ňom Haha Crew, Ego, no aj Wugabo

Zayo spúšta predpredaj jeho albumu

Zayo spúšta predpredaj jeho albumu

Je to už pomerne dlhý čas, čo jeden z pilierov košickej Haha Crew vydal nový plnohodnotný projekt. Zayo síce po debutovom projekte Navždy Mladý vydal aj krátky projket Happy Halloween, tentokrát fanúšikov poteší aj albumu so všetkým, čo k tomu patrí. Ak sa pošťastí, možno aj s vysnívanou koncertnou šnúrou, od ktorej si za posledný rok odpočinul každý malý, aj veľký interpret. 

Zayo jeho nový projekt teasuje už dlhšíu dobu, napríklad na jeho profile na Twitteri. Oficiálnym oznámením albumu sa však stalo zábavné video, ktoré poznajú fanúšikovia série Scary Movie. Okrem tohto videa na jeho instagramovom profile nájdeš aj ďalší príspevok, a to ďalšie informácie k jeho očakávanému sólu.

Wassup
Tracklist albumu Wassup

Zayo zverejňuje cover albumu WASSUP s tým, že sa nevie dočkať kedy si ho jeho fanúšikovia vypočujú. „Cítim sa navždy mladý a teším sa jak malé decko, WASSUP!“ necháva sa počuť mladý rapper. Pripomína, že dátum 21.5.2021 by si si mal poznačiť na zrkadlo, aby si ho videl každý deň. Album si môžeš predobjednať na tomto odkaze.

Cover albumu Wassup
Cover albumu Wassup

Rovnako tak ďakuje aj producentom, ktorí sa na projekte podielali hudbou. Medzi nimi nechýbajú Nuri, Special Beatz, Biiza, no aj memečkar Wugabo a ďalší. Slohami prispejú kolegovia zo skupiny Dalyb a Samey, ďalej Taomi, Ego, Marko Damian a Ben Cristovao.

Zdroj fotiek: Zayo IG, FckThem YouTube

Odporúčame