Strapo sa pýta fanúšikov: „Mám to dať von?“

Strapo sa pýta fanúšikov: „Mám to dať von?“ Slovenský rapper burcuje na sociálnej sieti svojich priaznivcov, ktorí nezrpezlivo čakajú na jeho novú hudbu. Strapo patrí medzi najpopulárnejších tvorcov v našich končinách, i keď treba dodať, že nie je práve najaktívnejší. 

Teda, najaktívnejší, čo sa tvorby nových skladieb týka, pretože Strapo je súčasťou mnohých projektov, kde môže byť naplno kreatívny. Strapo sa pýta fanúšikov, aktuálne na profile na sociálnej sieti Instagram, či má vydať novú hudbu, ktorú už má v tejto chvíli pripravenú.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRAPO OFFICIAL (@strapo_official)

Konkrétne napísal: „Táto fotka sa volá „mám to dať von?“ (fotografia v titulku článku)Viem že ste hladní a zmätení. Vyslovene to fyzicky cítim,“ začal svoj prehovor a následne pokračoval ďalej. Fanúšikovia sa potešili, pretože Strapo na sociálnych sieťach nie je medzi tými najaktívnejšími rappermi. Skrátka na to nemá čas, čo je ale pochopiteľné.

⇒ Strapove CDs a merch stále nájdeš na TOMTO ODKAZE

„Ale tak ako aj iní zodpovední rodičia, ani ja nemienim kŕmiť svoje deti s.ačkami. Môžem vás len ukľudniť, že nezomriete od hladu, a že lovím kvalitnú potravu, ktorá vás nakŕmi a mne dá opäť nachvíľu energiu do života“ zakončil Strapo, ktorý je známy tým, že si neberie servítku pred ústa a nemá problém vo svojej tvorbe otvoriť aj témy, ktoré nie sú práve populárne ako napríklad politika.

Photo credits: Strapo, profil IG

Odporúčame