Keď majstri referencií Pil C a Fobia Kid pozdravili princezné

Pil C a Fobia Kid spolu tvorili v minulosti už viackrát. Dovolíme si tvrdiť, že ich featy vždy mali potrebnú kvalitu a išli do značnej hĺbky. Na nasledujúcich riadkoch sa pristavíme pri songu z roku 2017, ktorý, aj keď sa nám to nechce veriť, má už takmer päť rokov.

Pil C a Fobia Kid ako super zhoda

Na album V Rádiu Hral Elán Keď Umrel Tupac si dúfam spomínate všetci. Druhý sólový album Pil Ciho, na ktorom v roku 2017 jednoznačným spôsobom potvrdil, že patrí k slovenskej rapovej špičke. My sme sa rozhodli pristaviť pri songu „PRINCEZNY A ZÁMKY“.

Hosťuje na nej Fobia Kid, pričom produkčne sa o track postaral SPECIALBEATZ. Očakávania boli veľké, ale v tomto prípade boli aj naplnené. Veď, ak by ste o tom pochybovali, môžete sa o tom presvedčiť sami.

Táto skladba v sebe skrýva veľké množstvo referencií, prirovnaní či skrytýh významov. Má emóciu, má príbeh, pričom ako Pil C, tak aj Fobia Kid, prezrádzajú viaceré zaujímavé momenty zo svojej minulosti. Dovtedy o nich väčšina poslucháčov ani len netušila.

Vzhľadom na to, koľko kvalitných songov sa na VRHEKUT objavilo, možno track  „PRINCEZNY A ZÁMKY“ jemne ostal v úzadí, ale ktovie, v istom ohľade môže ísť o zdanie. Jedná sa totiž o feat, ktorý si zaslúži pripomenutie. A odporúčame, aby ste si text vypočuli aspoň dvakrát za sebou. Jednotlivé prechody medzi témami či samotnými interpretmi stoja taktiež za pozornosť.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Pil C, Instagram/ Fobia Kid

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.