Strapo je späť vo veľkom štýle. Vydal práve so Separom song roka?

Dočkali sme sa! Strapo je po dlhej dobe späť a dáva o sebe vedieť skutočne prvotriednym songom. Ten nesie názov „3:59″ a hosťuje na ňom Separ. Chalani dali dokopy 3,5-minútovú skladbu, ktorá vás donúti sa zamyslieť nad viacerými témami. Aj nad svojím vlastným životom. Všetko podčiarkuje produkcia od dvojice Hucklberry a Special Beatz.

Strapo je KONEČNE späť

Sme rapovo aj ľudsky radi, že Strapo opäť tvorí. Tohto interpreta naša scéna jednoducho potrebuje. Skladba „3:59″ je osobná, hlboká a plná pocitov. Strapove slová dopadajú presne ako kvapky dažďa, otvára svoju dušu a hovorí, že ani on sám nevedel, kto vlastne je, kým nevidel na svoje dno.

„Každý má pocit, že má pravdu a ja mu tlieskam,“ rapuje Separ. Hovorí, že kedysi mal potrebu vyjadrovať názor, ale momentálne v sebe cíti v tomto ohľade prázdno. Podľa člena DMS je naša krajina rozdelená, čo spôsobil predovšetkým COVID-19 a politická situácia v našom malom štáte.

Možno si po prečítaní titulku poviete: „Zase adept na song roka?“ Ale v tomto prípade si myslíme, že je táto neoficiálna nominácia nespochybniteľá. Rapovo ani produkčne tomuto songu nechýba absolútne nič. O výpovednej hodnote sa nemusíme ani baviť a len kým sme vydali tento článok sme si to vypočuli štyrikrát.

Takto sa to robí.

Ak by chcel vidieť adepta na najlepší rapový klip tohto kalendárneho roka, neváhaj kliknúť na tento odkaz. Radikal Chef, Dokkeytino a LucaBrassi10x vyzerajú vo vizuáli na song „Mimo Kontroly“ ako bratia zo seriálu Peaky Blinders. 

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Strapo, Instagram/Separ

Odporúčame