Post Malone spadol z pódia. Má zlomené rebrá? (VIDEO)

Americký rapper Post Malone je v centre diania. Tento raz to nie je kvôli novému songu alebo albumu. Tento interpret koncertoval v St. Louis, kde po chvíľke nepozornosti naozaj nepríjemne spadol. Čo presne sa stalo? 

Post Malone nepríjemne spadol

Nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. To sa potvrdilo aj v tomto prípade, Post Malone na koncerte v americkom St. Louis zažil naozaj nepríjemnú skúsenosť. Stačil jeden zlý pohyb, aby spadol z pódia. Na tomto videu si to môžete pozrieť, je to veľmi nepekné, čo i len na pohľad.

@much #postmalone falls through stage during his #twelvecarattour in #stlouis ♬ original sound – MuchMusic

Okamžite sa začalo hovoriť o tom, aké následky tento Postov pád bude mať. Diskutovalo sa najmä o zlomených rebrách. Keď totiž takto spadnete, nech už je to na koncerte, pri športe alebo prakticky kdekoľvek, môže to skončiť naozaj zle. Post Malone vydal k celej záležitosti vyjadrenie.

@postmalonelove you guys so much

♬ original sound – Post Malone

„Ahoj St. Louis, milujem vás,“ začal svoj prehovor. Následne priblížil detaily pádu a uviedol, že má dobité rebrá, ale „Som v poriadku, dali mi nejaké lieky a všetko je OK. Ďakujem vám za vašu trpezlivosť, za to, že ste prišli a nabudúce dám u vás dvojhodinový koncert.“

Ak by chcel vidieť adepta na najlepší rapový klip tohto kalendárneho roka, neváhaj kliknúť na tento odkaz. Radikal Chef, Dokkeytino a LucaBrassi10x vyzerajú vo vizuáli na song „Mimo Kontroly“ ako bratia zo seriálu Peaky Blinders. 

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: TikTok.com/MUCH

Odporúčame