Staso predstavuje svoju novinku Boombap

Hudba spája. To je jedna z vecí, ktorú nám o svojom novom singli povedal raper Staso. Ten predstavuje svoju novinku s názvom Boombap, ktorú si od dnešného dňa môžeš vypočuť aj ty. My sme Stasovi dali priestor na to, aby nám sám ku svojmu najnovšiemu počinu povedal pár slov, ktoré by zároveň mali slúžiť aj ako predstavenie.

Moje meno je Jozef Stasinka (Staso), pochádzam z Čadce. Aktuálne už 10 rokov žijem v Martine a mám 25 rokov. Hudbe sa aktívne venujem 5 rokov. Momentálne sme dali dokopy nové štúdio, ktoré dúfam prinesie ešte veľa nových a kvalitných vecí!

K hudbe som sa dostal už ako malý chlapec. Často sme chodili v doprovode gitary spievať a veľmi sa mi to páčilo. Môjmu srdcu neskôr učaroval hip-hop natoľko, že som sa mu začal venovať viac a silnejšie. Neskôr som spojil sily so skupinou Synonymum a začal som naberať nové skúsenosti aj prvé koncerty v rôznych mestách a na akciách ako napríklad Hip Hop Žije 2016 Urpiner Stage. Aj napriek tomu, že som začal robiť viac sólo trackov, stále som členom skupiny a fungujeme doteraz. Momentálne máme v pláne vydať nové veci ktoré určite treba vypočuť!

Singel z názvom Boombap bol nahratý v Prešove (Limiter studio), kde sa o zvuk postaral Tomáš Čorej „NyTomas“ a neskutočnú produkciu priniesol Kepler.“

Odporúčame