Starý Kali je oficiálne späť: Osťo ho v novom rozhovore úpimne vyspovedal

Kali

Kali hosťom v novom rozhovore (Zdroj: YouTube.com/Ruka Hore)

#Prvá časť dokumentárnej relácie Street Talk vyšla von už takmer rok dozadu, pričom v tom čase šlo o nový projekt tvojho obľubeného hypemana a moderátora menom Osťo. Prvým hosťom v prvej časti nebol nikto iný, ako sám Separ, ktorý mal vtedy aktuálne vonku svoj album Flowdemort. Podľa Osťových slov je presne toto formát projektu, ktorý vždy chcel robiť a odvtedy sa v tejto relácii ukázali mená ako Radikal Chef, Ego alebo aj Gleb. Nuž a aktuálne tu máme v rámci nepravidelného vydávania Street Talku už jeho piaty diel, pričom hosťom v ňom nebol nikto iný, ako sám Kali! Čo nám v novom rozhovore prezradil?

Piate vydanie Street Talku

Vo svojej piatej epizóde nám Osťo tentokrát predstavil svoju reláciu Street Talk málinko inak. V rámci Kaliho tvorby sa totiž už v najbližších dňoch schyľuje k novému albumu, a tak Osťo využil tento formát na to, aby nám s Kalim tento očakávaný projekt priblížili máličko bližšie. Okrem teda klasického rozhovoru sa tu dozvieš nielen všetky podrobné informácie o albume, ale budeš si môcť vypočuť aj jeho samotné ukážky v podobe takého rozsiahlejšieho snippetu, ktorý je za nás určite iba veľmi fajn!

Starý Kali je späť

Nebudeme ti samozrejme prezrádzať všetko, čo Kali v tomto rozhovore prezradil, ale určite ti môžeme napísať o tom, že pokiaľ sa aj ty radíš medzi ľudí, ktorým sa viac páčila Kaliho staršia, resp. možno trošku osobnejšia tvorba, tak si na tomto projekte rozhodne prídeš na svoje. Nielenže je tento projekt o dosť viac osobný, ako tie nedávne, ale takisto aj výrazne rapovejší, pričom v tejto polohe sme mali Kaliho určite vždy veľmi radi. Čo sa týka hostí, tešiť sa môžeš na feat od Moma, ktorý je už vonku alebo takisto aj na skladbu „Šak ale“, kde sa ukázal Mega M. 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dostali sme rapový album roka? Dame a Smart vydali svoj spoločný projekt a takéto sú naše pocity

So všetkých ukážok v tomto rozhovore je jasné, že tu dal Kali zo seba von fakt to, čo cíti a s prejavom, aký mu podľa názoru mnohých aj ide najlepšie. Čo si o tom myslíš práve ty? Napíš nám!

Výborné tracky

Prvým trackom z tohto EP-čka (pomimo staršej titulnej skladby zo záveru roka 2022) je skladba s názvom „Svedomie“. Ide naozaj o veľmi silnú záležitosť so solídnym klipom a na naozaj veľmi vydarenom featuringu sa tu predstavil Momo. Za posledných pár mesiacov je to vlastne už štvrtý track, ktorý dala táto dvojica spolu, čo je pre všetkých skalných fans určite veľkou odmenou.

Tak ako v prípade tracku „Svedomie“, aj túto Kaliho skladbu produkoval starý známy Hoodini, pričom vlastne jeho produkcie môžeš počuť na všetkých 8 skladbách tohto projektu. Najnovší track „Chvíľu to trvalo“ vyšiel opäť aj v sprievode videoklipu. Kali zároveň avizoval, že projekt Decembrový vyjde na všetkých streamovacích službách už tento piatok 5. apríla! My sme určite veľmi zvedaví!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame