Spojenie Yza a Nerieš, ktoré nepoteší tvoju frajerku. Dôvod?

Poďme sa spoločne vrátiť do roku 2017, keď chalani zo skupiny Nerieš spojili sily s českým rapperom, ktorý si vtedy hovoril LOGIC. Nevieš, o koho sa jedná? No predsa o Yzomandiasa, zakladateľa labelu MILION PLUS, ktorý mal kedysi obdobný pseudonym, ako tento známy interpret zo Spojených štátov amerických.

Nerieš + Yzomandias = banger

Tu nie je o čom diskutovať, skladba „Nepýtam sa“, kde sa predstavili Gabryell, Matej Straka, Yzomandias (nie, nebudeme ho volať LOGIC, to od nás nemôžete chcieť) a produkčne sa o ňu postaral Kaapo, je skutočne banger. Či už sa rozprávame o samotnom prevedení songu, o beate, slohách, jednotlivých zmenách tempa či frázovaní, niet čo vytknúť. Ak si túto spoluprácu nepamätáš, alebo nedajbože ju nepoznáš, poď to rovno napraviť. A odporúčame si „Nepýtam sa“ hneď pustiť aspoň dvakrát.

A prečo titulok, aký sme zvolili? Je to jednoduché, ide o tento bar: „Čau Čau! 
Zdravím majstra, oblízala vajca mi tvoja frajca,“ čo zaznieva hneď v úvode. Veru, nechceli by sme byť spomínaným majstrom, ktorého Matej Straka spomína.

Je tam ale viacero riadkov, ktoré buď naozaj oceníš, alebo si pomyslíš, že si chalani uleteli. „Nikdy som sa nepýtal, či to robím dobre, celý čas som vedel, že raz aj tak úspech dojde. Okey, okey, toto znelo hrozne. Okey, okey, narobíme bordel,“ rapuje napríklad Gabryell.

Chalani z Nerieš sú obaja na tomto tracku v TOP forme, do toho Yzomandias, ktorý v uplynulých rokoch pravdepodobne neurobil zlú skladbu. Nečudo, že tento feat má na YouTube viac ako 4,2 milióna views. Kombinácia Nerieš a MILION PLUS by mohla byť realitou aj v budúcnosti, alebo je to podľa vás nereálne spojenie?

Viac rapového odkazu nájdeš na tomto odkaze.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Lil Wayne oslávil 40 rokov. Toto sú TOP songy jeho kariéry

Photo credits: Youtube/ „Nepýtam sa“

Odporúčame