Šorty a Kali sú sami sebou. Ďalší track s veľkým potenciálom

Ako Kali sľuboval, tak aj je. Nový track priniesol už koncom minulého týždňa, pričom tento raz spojil svoje sily s populárnym Šortym. Obaja sa stretávajú na skladbe Sám sebou, ktorá dostáva aj originálny videoklip. Poďme sa rovno pozrieť na to, čo nám tento song prináša. Kali potrvdzuje, že od neho môžeme čakať predovšetkým kvalitu. 

Nebudeme zbytočne zdržovať, rovno sa poďme pozrieť na to, čo si Šorty a Kali pripravili pre svojich priaznivcov. Track Sám sebou vyšiel včera, pričom v čase vznikania tohto textu ho videlo na video platforme YouTube viac ako 21 tisíc ľudí.

Samozrejme, ako píšeme vždy, je na vás, aký názor si urobíte na jednotlivé skladby, ale myslíme si, že ako Kali, tak aj Šorty sa ukazujú na tomto mieste vo veľmi dobrých hudobných polohách, pričom obaja potvrdzujú, že keď už sa na niečo dajú, tak to zvykne stáť za to. Inak by to nerobili. A to je aj prípad tohto tracku, Sám sebou, kde sa o hudbu postaral Hoodini, láka od prvej do poslednej sekundy.

Samozrejme, ako to už býva zvykom, nebude to šálkou kávy každého z vás, ale ak máte radi pozitívny rap, letné melódie a pohodu, ktorá z hudby vyžaruje, tak toto je niečo, čo sa vám bude páčiť. Koniec koncov, svoju cieľovú skupinu si to nájde, tak ako vždy. Kali potvrdzuje, že sa pred začiatkom leta veľmi slušne rapovo rozbieha a nebude prekvapením, ak od neho budeme počuť nové veci aj v dohľadnej dobe.

Foto: Kali, profil Kali na Instagrame

 

Odporúčame