Snippet k albumu ZaseDoma si už počul? Moja Reč je plná síl

Nejeden rapový priaznivec si pár mesiacov dozadu myslel, že Moja Reč je definitívne minulosťou slovenského hip-hopu. Teda, minimálne MR v zostave, v akej sme ju poznali. Medzi Supom a Delikom to vyslovene vrelo, ale nie nadarmo sa hovorí, že nič sa neje také horúce ako sa uvarí. Chcelo to čas, chcelo to rozhovory, chcelo to pochopenie jeden druhého. A sme v druhej polovici roku 2020 s tým, že chalanom z MR vychádza nový album.

Na tomto prípade jasne vidieť, že kamarátstva vedia byť silnejšie ako konflikty, a že keď sa chce, dokáže sa vyriešiť čokoľvek. Ono vo všeobecnosti platí, že problém môže vzniknúť veľmi rýchlo, ale to ako naň budeme reagovať je len a len na nás. Niekedy to chce viacej času. Ale dôležité je, že Moja Reč je v pohode, je kompletná a je pripravená na budúcnosť.

Dôkazom je album ZaseDoma, ktorým sa Supa, Delik a Jozef Engerer vo veľkom štýle vracajú na scénu. A z toho, čo sme zatiaľ počuli, je na mieste si myslieť, že ich nové CD bude žať úspech.

Prinášame vám snippet, ktorý vám nejak-tak dlhujeme, pričom si myslíme, že fanúšikovia slovenského rapu by ho rozhodne mali počuť. Chalani z MR snippet odprezentovali spolu s jediným a jedinečným hypemanom Osťom. A myslíme si, že konečný produkt sa im podaril. Videli ho tisíce ľudí.

Lyricky aj hudobne je Moja Reč ďalej ako bola kedysi. Na albume je možné nájsť aj tradičnú príchuť old schoolu, ale progres je progres a ani trojica Supa, Delik, Jozef Engerer nechce stagnovať. Témy sú rôznorodé, ale ak sa pýtate, či sa tam dozviete aj o pošramotených vzťahoch a ich dávaní do poriadku, tak odpoveď je jednoznačná – áno.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Keď sa Rytmus spojil s Poliakmi a Nemcami, vznikol nezabudnuteľný skvost

Myslíme si, že Moja Reč ani zďaleka nepatrí do starého železa a je len a len dobré, že sa chalani udobrili a opäť spoločne tvoria. My budeme radi, keď si ich nové tracky budeme môcť vypočuť kompletné a rovnako tak vy.

Foto: Moja Reč, profil na Instagrame

Odporúčame