Keď sa Rytmus spojil s Poliakmi a Nemcami, vznikol nezabudnuteľný skvost

Rytmus má toho (nielen) v slovenskom rape za sebou viac, ako by ste si mohli myslieť. Rozhodli sme sa pripomenúť jednu z najzaujímavejších spoluprác, na akých sa kedy podieľal. Poďme sa preniesť do kalendárneho roka 2009, keď slovenský, poľský a nemecký rap splynuli v jeden. 

Ako Rytmus uviedol ľudí do úžasu

Skutočne, po vypočutí Rytmusovej slohy na songu „Stoprocent 2″ ostali poslucháči v nemom úžase. Piešťanský interpret svoje riadky naozaj ovládol. Svedčí o tom aj fakt, že sa o nich hovorí dodnes, pričom si treba uvedomiť, že v novembri to bude už 13 rokov, čo táto skladba uzrela svetlo sveta.

Song má k dnešnému dňu na YouTube viac ako 7,4 milióna views a v sekcii komentárov sme dokonca našli človeka, ktorý ju okomentoval pred dvoma dňami. Aj to svedčí o tom, že tento banger si ľudia púšťajú dodnes. Jeho autormi sú okrem Rytmusa esá ako Sobota, Kool Savas,Gural, Wall-e a Bigz.

Produkčne sa o „Stoprocent 2″ postaral Matheo. Samozrejme, celú záležitosť treba brať s menšou nadsázkou, ale práve dobrá nálada a uvoľnenie sú dôležitými prvkami tohto featu.  Niekto sa pobaví, niekto sa pohorší, ale to k tomu koniec koncov patrí. Kombinácia tvorcov, ktorí sa stretávajú na tomto feate je cenná. A to je nemenný fakt.

Mohlo by ťa zaujímať aj: KVANTITA vs KVALITA v rape. Ako nájsť  pri tvorbe rovnováhu a existuje vôbec správny prístup? Dočítaš sa o tom v našom článku, keď klikneš sem.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com / StoproRap

Odporúčame