Smart bol u Duklocka: „Určite niečo vrhnem, minimálne Damemu na album.“

Smart patrí medzi najkultovejšie postavy slovenského rapu. Nesmierne kvalitný producent zo skupiny DMS, ktorý dokáže aj rapovať a v neposlednom rade je veľmi vtipný. Aktuálne bol opäť hosťom v relácii RECAST, ktorú vydáva Duklock na svojom kanáli na YouTube. Čo sme sa dozvedeli?

Smart opäť nesklamal 

Smart bol hosťom v RECASTE po tretí raz, pričom prvé dva diely nastavili latku naozaj vysoko. Počas úvodných dvoch návštev u Duklocka totiž veľmi bavil, pričom niektoré jeho vyjadrenia sa stali doslova kultovými.

Tu je aktuálny diel RECASTU, ktorý je dostupný na YouTube. Už teraz má video takmer 50 tisíc views. A to podľa nášho názoru hovorí samo za seba. Kombinácia Smarta s Duklockom je niečo, čo lákalo, láka a bude lákať aj v budúcnosti. O tom niet pochýb.

Člen skupiny DMS hovoril o viacerých témach. Načrel do svojho súkromia, pričom sme sa dozvedeli zaujímavé vecí o jeho maľovaní či celkovo o kreatívnej činnosti. Keď robí niečo, čo si vyžaduje kreativitu, doslova zabúda na čas. Chalani sa tématicky dostali aj k DMS a súčasnému turné k albumu HUHU, ale aj k plánom do budúcnosti.

Smart naznačil, že Dame chystá nový sólový album, jeho tretí v kariére. Povedal, že na Adamovom CD sa veľmi rád predstaví, ak jeho kolega zo skupiny DMS bude mať záujem. Odpoveď zrejme poznáme všetci a už teraz sa môžeme tešiť na to, čo to bude.

Nechýbala ani poriadna dávka humoru, bez nej by to už ani nebolo ono. Aj keď má tento rozhovor viac ako 1 hodinu a 40 minút, garantujeme vám, že nudiť sa za žiadnych okolností nebudete.

Viac rapového odkazu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: RECAST, YouTube.com 

Odporúčame