Smack ťa láka na album novým bangrom. Nechýba ani Karlo (VIDEO)

Smack One baví novým songom. (Zdroj: Instagram/smack_a51)

#Smack One už v novembri vydá svoj nový album CHIMERA NEKONEČNO. Ešte predtým sme sa dočkali skladby „Past“. Keď sme videli, aká zostava sa na nej objavuje, pomysleli sme si, že to bude poriadny banger. A po viacerých vypočutiach sa môžeme pod tento názor podpísať.

Smack spojil silné mená

Na začiatok treba napísať, že raper Karlo (#freekrarlo) nie je von spoza mreží. To len tak na okraj, aby to niektorým z vás nepomotalo hlavy. Smack sa hrá s našimi mysľami od začiatku, pričom mu v tom pomáhajú práve Karlo, White Russian a nechýba ani Nik Tendo, popredný predstaviteľ českého rapu. Pred tým, ako budete pokračovať v čítaní, rovno si „Past“ pustite.

„Past“ ako „pasca“ z českého jazyka, prípadne ako „minulosť“ z angličtiny. Malý detail, v ktorom ale môžete nájsť hĺbku. O video sa postaral Andreas Gold, o produkciu dvojica Huclberry & Tristan. Všetci odviedli prvotriednu prácu, táto spolupráca bude patriť v závere kalendárneho roka 2022 medzi najpočúvanejšie.

Môže to znieť smelo, ale myslíme si, že to tak bude. Prvky story tellingu, zmena flowu, rôzne tempo a taktiež fakt, že interpreti, ktorí na tomto feate sú, sú rozdielnymi typmi. Tvoria mix, ktorý láka, pričom nechýba to, čo je Smackovej hudbe vlastné: Nesmierna energia.

Album CHIMERA NEKONEČNO vyjde už 10. novembra 2022 a jeho publikovanie budeme pozorne sledovať. Je to 2CD a zároveň projekt, ktorý by sa mal stať jedným z definičných bodov Smackovej kariéry.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame