Slovenským trendom kraľuje Sima. Môže za to tento song

Slovenská interpretka Sima je už viac ako tri týždne na čele slovenských trendov na video platforme YouTube. Keď jedno z popredných mien SK hudobného sveta vydá nový song, posunie sa veľmi rýchlo dobre. Avšak, byť tam dlhší čas, v tomto prípade takmer mesiac, to stojí za zmienku.

Sima ako hudobná kráľovná

Sima už dávno nie je iba pre tínedžerky. O tejto problematike sme diskutovali v osobitnom článku, ktorý si môžete prečítať na našom webe. Pripájame vám ho vyššie.

Konkurencia v slovenskej hudbe, celkovo, v SK trendoch na YouTube, je výrazná, pretože nových vecí vychádza naozaj veľa. Sima sa však drží vysoko, pričom videom, ktoré ju katapultovalo na prvú priečku, je song „V oblakoch“.

Jedná sa o spoluprácu s českým rapperom a spevákom Benom Cristovaom, ktorá má v tejto chvíli viac ako 1,4 milióna views na YT a toto číslo bude dozaista ešte rásť. Dodajme, že produkčne sa o skladbu postaral už tradične Gajlo, ktorý opäť odviedol výbornú prácu.

Bude zaujímavé sledovať, dokedy sa Sima s Benom udržia na prvom mieste, ale ešte to nejaký čas trvať môže. A ktovie, možno to vytvára priestor na to, aby v budúcnosti spolu vytvorili ďalší feat. My by sme sa rozhodne nehádali, pretože im to naozaj ladí. Dodajme, že Sima na jeseň 2022 chystá nový album.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Simona Hegerová, profil na Instagrame 

Odporúčame