Bitman má nový track. Je mu jedno, že je najrýchlejší. Chlapec, ktorý rozpráva ako samopal

O Bitmanovi sa v poslednom období hovorí viac, ako by sa možno očakávalo. Raper, ktorý rapuje najrýchlejšie z celej československej scény o sebe dáva vedieť stále viac a viac. Pôsobí veľmi inteligentne a vyrovnane, spolupracuje so Strapom a ak si niekto myslí, že dissuje veľké mená našej scény, tak je na omyle. On sa totiž len bráni. Bitman má von nový track s názvom Bitman, o ktorý sa produkčne postaral, prekvapivo, Bitman.

Desaťtisíce pozretí za niekoľko dní a drvivé percento pozitívnych reakcií. Bitman si skladbu sám napísal, zarapoval a aj produkčne spracoval. A musíme objektívne, že je kvalitná. Dobre, nie každý má rád rýchly rap a existuje skupina ľudí, čo si myslí, že tento druh rapu vzniká umelo, keď si ho interpreti zrýchľujú v programoch, ale ako sme už mohli viackrát vidieť, toto nie je Bitmanov prípad.

Chalan, do ktorého sa naposledy oprel Ego kvôli tomu, že naplnil Godzilla challenge, kde zarapoval porovnateľne rýchlo ako Eminem, sa posúva vpred a okrem tohto tracku zaujal aj svojou #hot16challenge, ktorá bola originálna a samozrejme aj veľmi rýchla. Inak, odporúčame si Godzilla challenge od Bitmana pustiť na streamovacích službách. Povedzme to tak, že na záver mini-tracku je zaujímavé prekvapenie. Ale trefné.

Tento slovenský raper má veľmi dobrý vzťah so Strapom a je pekné vidieť, že keď sa niektoré známejšie slovenské rapové mená do Bitmana pustili, Strapo si ho zastal. Čo sa samotnej skladby týka, je od Bitmana o Bitmanovi. Chlapec, ktorý nie je odtiaľto, je poznačený tým, že rozpráva rýchlo ako samopal. Niekto mu nerozumie, iní si ho idú. Tak či onak, Bitman je riadnym členom slovenskej rapovej scény a komu sa to nepáči si na to zrejme bude musieť zvyknúť. Tento raper má totiž namierené jediným smerom – nahor.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
LucaBrassi10x v drillovej bombe ako z UK: Je v TOP forme?

Foto: Bitman, Youtube video

Odporúčame