Separ je druhý rok po sebe najpočúvanejší Slovák na Spotify! Poslal odkaz vláde

Separ je najpočúvanejší Slovák na streamoch. Ba čo viac, druhý rok po sebe. Člen skupiny DMS zažíva zrejme najlepšie obdobie svojej doterajšej kariéry, ktoré môže ešte gradovať. V aktuálnych vyjadreniach na Instagrame otvoril viacero tém. Ďakoval ľuďom za podporu, ale vyjadril sa taktiež k slovenskej vláde.

Separ je najpočúvanejší Slovák na Spotify

Úvod decembra už tradične patrí streamovacej službe Spotify. Tá svojim používateľom robí ročný výber toho, čo počúvajú. Priaznivci následne veselo zdieľajú výsledky. Je to ale aj zrkadlo pre interpretov. Tí presne vedia, kto ich ako veľmi počúval. Ukázalo sa, že v ich digitálnom priestore je Separ najpočúvanejším Slovákom. Podarilo sa mu to druhý raz po sebe. Fanúšikom preto venoval prostredníctvom profilu na Instagrame odkaz.

„Dík, druhý rok po sebe som najpočúvanejší Slovák na digitálnych službách. Ďakujem! Som vďačný. A zároveň by som vás chcel poprosiť, aby ste hudbu všetkých interpretov podporovali aj tým spôsobom, že nebudete sťahovať z ulož.to a podobných stránok. Keď sa ti niečo páči, podpor to! Zvlášť v je.lej dobe, kedy nemôžu vystupovať, tvoria streamy dôležitú časť ich príjmov. Neber im ich. Oproti Česku sú tie čísla polovičné,“ zakončil Separ. Ten sa momentálne teší z hypeu okolo nového albumu DMS, ktorý nesie názov HUHU. Aktuálne predbieha predpredaj tohto CD.

⇒ Album HUHU aj s naloženým merchom KÚPIŠ TU

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@separ__dms)

Faktom je, že Separ patrí medzi slovenské rapové stálice. Nie je to novou záležitosťou, je to dlhodobejší proces. Produkuje kvalitu, produkuje ju pravidelne. Práve konzistencia z neho robí jeho z najväčších rapových es v našich končinách. Na druhej strane, má pravdu v tom, že číslo českých interpretov sú ešte niekde inde oproti tým našim.

Mohlo by ťa zaujímať:  Banger „FCKNG PRBLM” púta stále. Vrútky - hlavné mesto Slovenska?

Vzhľadom na to, že Česko má 2x toľko obyvateľov ako Slovensko, je to ale pochopiteľné. Ktovie, či niekedy SK rap naberie na sile tak, že sa číselne priblíži českým kolegom. Bude zaujímavé sledovať, ako so štatistikami zamiešajú rapové albumy, ktoré nás čakajú v závere tohto roka. Čakajú nás nové CDs od Pil C-ho či Kontrafaktu. A z toho, čo je aktuálne známe, rozhodne sa nebudeme nudiť.

Situácia na Slovensku nikoho neteší 

Určite vás neobišla správa, že v nemocnici v Martine spadol strop. Ohrozil tým zdravie viacerých ôsob. Táto situácia nenechala chladným ani Separa. Nepáči sa mu, aká je situácia v slovenskom zdravotníctve. „Slovensku vždy „vládla“ prezieravá partia mimozemšťanov,“ napísal v rámci IG stories. Následne sa vyjadril k projektu očkovacej lotérie, ktorý neskončil úspechom. Separa situácia na Slovensku nenecháva chladnou. Nepáči sa mu, ako tu funguje veľa vecí. A niet sa mu čo čudovať.

„Na matky s deťmi padol strop v nemocnici. V nemocnici, ktorá má byť najbezpečnejšie miesto pre ľudí. Ale čávo vyj.be milióny eur z okna,“ nechal sa Separ počuť. Samozrejme, necháme vás, aby ste si názor na všetko urobili sami. So Separom súhlasiť môžete, ale aj nesmusíte. Vyššie pripíjame novú skladbu DMS „LOGDAN“. Tá je bohužiaľ v súčasnosti aktuálnejšia, ako by sme si všetci priali. Ešte, že teraz vychádza veľa novej hudby, no nie?

Ostatné: Ak sa chceš schuti zasmiať, pozri si SMARTA v LVL LAMA. V rozhovore so Sajfom prehovoril o viacero zaujímavých veciach. Nechýbal humor a ani videohry. Článok nájdeš na tomto odkaze

Photo credits: Separ, profil na Instagrame

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.