Sima potešila svojich fanúšikov. Jej merch zoženieš výhodnejšie

Sima patrí medzi najsledovanejšie hudobné interpretky v našej krajine. Jej fan base neustále rastie a keď niečo vydá, okamžite to má množstvo views. Aktuálne táto tvorkyňa potešila svojich fanúšikov znovu. Dôvodom je fakt, že si jej priaznivci môžu zadovážiť merch za zvýhodnenú cenu.

Sima potešila svojich fanúšikov

Sima má za sebou množstvo projektov, ktoré lemujú jej doterajšiu kariéru. Spomenúť môžeme napríklad OMG, Femina či Story. Ako samotná interpretka uviedla na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, spúšťa výpredaj merchu, aký doposiaľ jej fan base nezažila.

„Okrem toho, že pre vás na jeseň chystám nový album a samozrejme aj nové klipy a merch, tak mám pre vás ešte jedno prekvapenie. Novinku, ktorá pre mňa strašne veľa znamená, dlho bola mojím snom a tento rok sa konečne splní,“ napísala Sima, ktorá má na IG viac ako 414 tisíc sledovateľov. Následne dodala, že spomínanú novinku zatiaľ prezradiť nemôže, ale už čoskoro sa dozvieme, o čo sa jedná.

Aj to je ale jeden z dôvodov, prečo sa rozhodla spolu s Ruka Hore vyprázdniť sklady jej merchu. „Potrebujeme sa všetkého zbaviť, sú tam skoro 50-percentné zľavy, aké u mňa ešte nikdy neboli a ani veľmi dlho nebudú. Ak teda ešte chcete niečo z môjho starého merchu, teraz je ten správny čas.“ Ak teda náhodou niekto z vás váhal, či si kúpiť nejaký kúsok Siminho merchandiseu, tak ideálnejšia chvíľa ako teraz už pravdepodobne nepríde. Je to pre vás správny moment hlavne ak ste priaznivcami jej EP Story z uplynulého kalendárneho roka.

Ak by chcel vidieť adepta na najlepší rapový klip tohto kalendárneho roka, neváhaj kliknúť na tento odkaz. Radikal Chef, Dokkeytino a LucaBrassi10x vyzerajú vo vizuáli na song „Mimo Kontroly“ ako bratia zo seriálu Peaky Blinders. 

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dameho feat s Kalim, o ktorom sa nehovorí, ale malo by sa

Photo credits: Instagram.com/simonahegerova

Odporúčame