Sima má pre fanúšikov vianočný darček: Naladí nový song s názvom Ružová na koniec roka aj teba?

Sima

ZDROJ: Instagram.com/simonahegerova

#Slovenská interpretka Sima sa rozhodla, že svojich fanúšikov pred vianočnými sviatkami poteší novou sviežou vecou. Toto je jej song „Ružová“. Na čo sa v ňom oplatí sústrediť?

Sima pokračuje na svojej vlne 

25 tisíc views na YouTube za niekoľko hodín? Pre Simu nijaký problém. Táto interpretka, ktorá sa pohybuje takpovediac na rozhraní spevu a rapu, vie, ako zaujať. Darí sa jej to opakovane, pričom nemusíme písať o tom, že jej fan base už dávno nie je zložená iba z dospievajúcich žien. Sima skrátka robí hudbu, ktorá láka široké spektrum poslucháčov, každý si tam vie nájsť to svoje.

Potvrdzuje to aj v skladbe „Ružová“, ktorá prichádza pár dní pred Vianocami. V tomto tracku sa oplatí sústrediť hneď na niekoľko prvkov, všimnite si prechody medzi jednotlivými pasážami songu, Sima sa zaujímavo hrá s hlasom. Nechýba kvalitný videoklip a nemenej pútavá hudba. Celkovo, zvuková produkcia je vynikajúca, zabezpečili ju už tradične H0wdy & Gajlo.

Úprimne nevieme, ako to Sima robí, ale faktom ostáva, že táto žena má recept na úspech. S rokom 2022 sa lúči tak, ako ho celý zvládla, a teda so štýlom, úspešne a pútavo. Tešíme sa na to, čo si pre nás prichystá nabudúce.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame