Shakira zničila Piquého v disstracku: Nechal ju v dlhoch (VIDEO)

Shakira x Piqué (Zdroj: TW, MARCA)

#Veľká láska medzi speváčkou Shakirou a futbalistom Gerardom Piquém v roku 2022 napísala svoj koniec po dvanástich rokoch. Hviezda FC Barcelona bola kolumbijskej kráske neverná.

Shakira sa pustila do Piquého

Ich láska začala v roku 2010 počas majstrovstiev sveta vo futbale v Južnej Afrike. Shakira a Gerard Piqué tvorili pár 12 rokov a majú spolu dvoch synov Milana a Sashu. Avšak, po tom, čo sa prevalila minuloročná nevera obrancu FC Barcelona, putoval ich vzťah do zabudnutia. Dvojica sa rozdelila a každý si išiel vlastnou cestou.

Teraz celá záležitosť ožíva, pretože kolumbijská speváčka adresovala Piquému skutočne prepracovaný disstrack, ktorý je plný štipľavých odkazov. Venuje sa nielen jemu, ale aj jeho aktuálnej priateľke menom Clara Chía. Shakira tvrdí, že ju Gerard nechal v dlhoch, že vymenil Ferrari za Twingo, či Rolex za Casio.

Firma Casio vtipným spôsobom reagovala, že je verná svojim zákazníkom, pričom, že jej produkty vydržia dlho. V podobnom zmysle sa ozval aj Piqué, ktorý uviedol, že hodinky Casio sú predsa kvalitné. Každopádne, Shakira nenechala na svojom ex-partnerovi „nitku suchú“ a jej nová skladba sa stala virálnou záležitosťou.

Ako je vidieť, medzi oboma nepanuje dobrá krv a zrejme ani nebude. A to aj napriek tomu, že v závere minulého roka sa v Španielsku písalo o tom, že Piqué svoje kroky ľutuje a hľadá cestu späť.

Viac rapových noviniek a analýz nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame