Kriman o sebe dáva vedieť ďalšou skladbou. Toto je Hope, ktorá nesmie chýbať

Žijeme v zaujímavej dobe. V dobe, kedy veci, na ktoré sme boli zvyknutí dennodenne nie sú samozrejmé. V období, kedy nám odporúčajú, aby sme nevychádzali zo svojich domovov. Veríme, že všetko je dočasné a čoskoro sa život vráti do normálu. Preto je potrebné, aby sme nestrácali Hope, aby sme nestrácali nádej.

Aj o tom je nový track slovenského rapera Krimana, ktorý o sebe dáva vedieť v novej skladbe. Exkluzívne ju ponúkame aj my v priloženom odkaze. Určite si ju vypočujte, pár minút času môže pozitívne ovplyvniť celý zvyšok vášho dňa. A možno dokonca aj najbližších dní. Nádej a vieru treba mať stále, nech už je situácia akákoľvek komplikovaná. Veď nie nadarmo sa už dlhé storočia hovorí, že nádej umiera posledná.

Skladba vyšla len včera a produkčne sa o ňu postaral DWAPOOTEE. Vidieť, že Kriman na sebe lyricky aj hudobne pracuje, pričom môžeme objektívne zhodnotiť, že ide dobrým smerom a môžeme len veriť, že na ňom ostane aj v nasledujúcom období.

Základné informácie o novej skladbe:

► IG KRIMAN: https://www.instagram.com/kriman_life/ ► FB KRIMAN: https://www.facebook.com/Kriman24VII/ VIDEO CREDITS: Rap,Text: Kriman Produkcia: Dwapootee Nahrávanie skladby: Luna Sound Mix&Master: Jozef Menfo Nováček Rok: 2020

O Krimanovi sme písali na našom portáli už neraz a nepochybujeme o tom, že mnohí z vás už tohto interpreta poznajú. Dokáže písať o rôznych témach a nemá problém si otvoriť ústa, keď sa mu niečo nepáči. To je len a len dobré, úprimnosť sa v rape cení. Teda, aby sme boli presní, nielen v rape, ale aj v živote samotnom.

Ak máte Krimana radi, môžete sa tešiť, pretože tento interpret pomaly, ale isto pracuje na svojom albume, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta skôr, ako by si možno niektorí z vás mohli myslieť. Ak na ňom budú skladby podobné tej ako je aktuálna Hope, nepochybujeme o tom, že to bude hudobný produkt hodný vypočutia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *