Najsexi televízna rosnička na svete? Kariéru zavesila na klinec, vrhla sa na OnlyFans, kde ponúka za peniaze horúce zábery!

Videl si už krajšiu televíznu rosničku? (Zdroj: Instagram/ iamyanetgarcia)

#Yanet Garcia sa do povedomia verejnosti nedostala ani tak vďaka svojej práci, ako kvôli výzoru. Pracovala ako rosnička v mexickej televízii Televisa Monterrey, avšak už po pár odvysielaných častiach bolo jasné, že diváci sa pri nej viac ako na počasie, sústredia na jej postavu a tvár.

Podľa niektorých divákov bola lepšou kópiou Kim Kardashian. Yanet (alebo produkcia) vedomá si jej krásy, ju zrejme nikdy neobliekali nudne, práve naopak. Obtiahnuté šaty a vysoké opätky sa stali ďalším z poznávacích prvkov. Ktovie, čo ju motivovalo nakoniec k tomu, aby zavesila túto svoju kariéru na klinec.

Isté však je, že mnohých zrejme prekvapila, keď tento rok ohlásila, že si zakladá účet na známej platforme OnlyFans. Ak by si náhodou nevedel, ako to funguje, zhrnieme ti to – ak chceš vidieť pikantné zábery akejkoľvek kočky, musíš vytiahnuť svoju bankomatovú kartu. Nepochybujeme o tom, že sa tam niekdajšej televíznej rosničke výborne darí. Koniec koncov, na Instagrame ju sleduje neuveriteľných 13,8 milióna followerov a už jej účet tam sa podobá na sexi galériu. Pozri nižšie.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame