Sergei Barracuda si v novom songu získa tvoje srdce (VIDEO)

Sergei Barracuda patrí medzi najkomplexnejších rapových interpretov na Slovensku a v Českej republike. Dokazuje to už dlhší čas. Nemá problém s tvrdším rapom, nemá problém vyrozprávať príbeh. Taktiež vie tvoriť aj na smutnejšiu nôtu a vie sa dostať pod kožu aj citovým spôsobom. Poďme sa na to pozrieť.

Sergei Barracuda si ide po vaše srdcia

Práve do vášho srdca sa Sergei B pokúša dostať v novom tracku, ktorý nesie názov „Láska je když,…“, ktorý je online na video platforme YouTube a nechýba ani na streamovacích platformách ako Spotify či Apple Music. Song má za pol dňa približne 40 tisíc views, čo samo o sebe hovorí jasnou rečou.

Skladba bude súčasťou pripravovaného Sergeiovho projektu. Konkrétne sa jedná o ďalší sólový album, ktorý bude niesť názov Pouliční Ekonomická 4. Patrí sa dodať, že o produkciu sa postarali ÜBeatz & Hoops, mix a master zabezpečil DJ Bussy.

Song má v sebe pohodový vibe a viacero naozaj podarených barov, ktoré sa dostanú do vašej mysle hneď po prvom vypočutí. Nechýba prepracovaný videoklip, ku ktorému sa vyjadril aj samotný Sergei. „Špeciálne poďakovanie všetkým krásnym ženám, ktoré so mnou na Zrće točili scény na jachte. Ďakujem! Bolo to krásne.“

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Sergei Barracuda

Odporúčame