Sergei Barracuda sa vracia ku koreňom. Track „Jeď“ má street vibe

Sergei Barracuda patrí medzi najskúsenejších českých rapperov súčasností. Množstvo priaznivcov tohto žánru ho považuje za jedného z pôvodných tvorcov. Samozrejme, aj Sergei skúša nové prvky a nasleduje niektoré aktuálne trendy. Nie však v aktuálnom songu „Jeď“, kde sa doslova vracia ku koreňom.

Sergei Barracuda ako ho poznáme

Sergei sa vracia do pouličného diania. K ľuďom a k problémom, ktoré si mnohí z nás ani len nevedia predstaviť. Český interpret ide v songu „Jeď“ do hĺbky. Zaznie viacero právd, ktoré sú skutočnejšie, ako by ste si mohli myslieť. Barracuda vie, čo hovorí, vie, čo prežil a s akými ľuďmi prišiel či prichádza do styku. Skladbu „Jeď“ si môžeš vypočuť nižšie.

Fanúšikovia Sergeia chvália, tvrdia, že sa vrátil ku koreňom a toto je pôvodný SB, akého sme poznali aj niekoľko rokov dozadu. My netvrdíme, že starší alebo novší Sergei B bol lepší, oceňujeme oboch a chápeme vývoj, ale faktom je, že tento track skutočne dýcha minulosťou.

Čo sa týka hudobného prevedenia, niet čo vytknúť. Sergeiovi fanúšikovia sú na takúto úroveň zvyknutí, ak Barracudu nepoznáte, napočúvajte si ho, rýchlo sa do jeho tvorby dostanete. Shout out aj pre videoklip a jeho tvorcov. Takýto vizuál rapovému žánru dozaista svedčí.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/Sergei Barracuda

Odporúčame