Sergei Barracuda vydal nový album. Ktorý song vyčnieva?

Sergei Barracuda dáva o sebe vedieť novým sólovým albumom s názvom Finesa. Aby toho nebolo málo, na YouTube si môžete vychutnať track z čerstvého CD, konkrétne sa jedná o vec „Rozený vrah”.

Sergei Barracuda vo veľkom štýle

Prvé slovo, ktoré nám prichádza na um pri pohľade na Sergeiovo nové CD, je štýl. Barracuda si dal naozaj záležať, jeho album je prepracovaný nielen po hudobnej stránke, ale aj po tej vizuálnej. Či už sa bavíme o fotografiách, coveri, príspevkoch na sociálnych sieťach či o novom klipe, ktorý vyšiel, musíme konštatovať, že toto je naozaj prvotriedna práca.

Je to ako v gastronómii, nekonzumuje iba žalúdok, jedia aj oči. V hudbe to môžeme prerobiť na verziu, že hudobné albumy nevnímame iba ako skladby, ale ako celok, ku ktorému patria vyššie spomínané prvky. Album Finesa je od polnoci dostupný na streamovacích platformách. Na YouTube je k dispozícii song „Rozený vrah“, ktorý slúži ako ideálna ochutnávka toho, čo si Sergei B pre verejnosť v aktuálnom projekte pripravil.

Finesa s vysokou úrovňou hudby

Sergeia chválime za vizuály aj prezentáciu, ale nebolo by fér sa nepristaviť pri samotnej hudbe. Na rape ako takom v konečnom dôsledku záleží najviac. Česká stálica ale presne vie, v čom je silná a čo ako funguje. Skúsenosti sa nedajú v nijakom prípade oklamať. Barracuda má množstvo tém, ktoré chce ľuďom ponúknuť, pričom na albume Finesa môžeme počuť aj veľké percento zaujímavých spoluprác.

Do popredia môžeme dať song „Potřebuju tě“, kde Sergeia výborne doplnil Pil C a poskytol slohu, ktorá je jednou z ozdôb albumu Finesa. Celkovo, môžeme konštatovať, že po úvodnom nasatí tohto hudobného projektu vyčnieva práve tento feat, pretože je v každom jednom detaile maximálne prepracovaný.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rap a spev. Sergei Barracuda a Adam Mišík vytvorili skladbu k českému filmu BANGER

Treba taktiež dodať, že Pil C so Sergeiom tvoril viackrát aj v minulosti. Spomenúť môžeme napríklad skladby ako „Agent 47″ či „Déšť“. V oboch prípadoch sa jednalo o skvelé songy s hlbokou výpovednou hodnotou.

Okrem toho, na CD sa objavujú aj mená ako Palermo, Zayo, STEIN27 alebo Dorian. Čo sa týka hostí a rapových štýlov či prístupov, je to rôznorodé. Taký je trend, fanúšikovia to majú radi, pričom aj samotní umelci pristupujú k tomu, aby ich projekt bol čo najviac komplexný.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Sergei B profil IG, @matythecreator

Odporúčame