Na hlave máš kuklu, pod ňou si Pikachu. Separ s Yzom ukončujú debatu

Tento track ťa odkopne na inú planétu! Na hlave máš kuklu, pod ňou si Pikachu. Separ a Yzomandias ukončujú debatu spoločnou skladbou „Zasvoe“

Na toto sme čakali! Už počas nedávnej výmeny názorov medzi Separom a Rytmusom sa Separ vyjadril, že čoskoro od neho môžeme zase raz čakať novú hudbu. Veľa fanúšikov si to chybne vysvetľovalo ako disstrack, avšak nič také sa neudialo. Namiesto dissu sme totiž od Separa dostali skutočne vydarenú spoluprácu s Yzomandiasom!

Separ a Yzomandias si všetko kúpili za svoje

Očakávaná spolupráca je konečne vonku a my nemôžeme robiť iné, len uznanlivo kývať hlavami. Beat od Deckyho šľape ako hodinky, zvuk od Mateja Straku je opäť definícia kvality a videoklip od WE DONT CARE WE CREATE nemá chybu. Netreba opomenúť, že počuť Yza a Separa na spoločnej veci je vždy radosť pre všetkých skutočných fans domáceho rapu.

Záruka kvality?

„Volajte hasičov…“ Taký bol jeden z prvých komentárov pod novým klipom na YouTube. A my nemôžeme urobiť iné, len sa s ním plne stotožniť.

„Balleri makajú, nekukajú telku…“ od nového tracku môžeš očakávať klasický raprezent, tradične na vysokej úrovni. Separ aj Yzomandias ukazujú svoje najnovšie bary s najvyšším zápalom urobiť česť svojím menám. A ide im to spolu výborne.

Čo si pre nás chystá Yzo?

Od člena českého labelu Milion Plus môžeme ešte tento mesiac očakávať veľké veci. Po nedávnych úspešných videosingloch sa totiž už koncom februára dočkáme jeho nového projektu. Nový mixtape J. EDEN E-GEN vychádza už 25. februára a budeme na ňom počuť aj tracky ako „Nerozumí nám“, „Jeden dva“ alebo aj nedávnu skladbu „Karanténa“.

 

Odporúčame