SEPAR vs SPIRIT. Napätie na vážení. Kto je šašo počmáraný?

SEPAR vs SPIRIT, to je hlavný zápas dnešného fighterského galavečera FNC 2. Máme sa na čo tešiť, obaja rapperi majú medzi sebou veľký rešpekt. Ale nič to nemení na tom, že jeden druhého chcú dnes večer poriadne zbiť.

SEPAR vs SPIRIT: Váženie

Veľa fanúšikov bolo zvedavých na to, či sa budeme môcť tešiť medzi Separom a Majkom Spiritom na napätie počas oficiálneho váženia, ktoré bolo na programe včera. Ukrátení o show sme napokon neboli, Separ sa slovne pustil do Borisa Topčiča, srbského boxerského trénera Majka Spirita, ktorý Speezyho na dnešný zápas pripravoval.

Včerajšok sa niesol v znamení odkazov medzi Topčičom, Marekom Bartlom (trénerom Separa z gymu OFA) a samotným Separom. Na Instagrame to vrelo, pričom napätie sa prenieslo aj na váženie. Člen skupiny DMS sa spýtal Borisa Topčiča, kto je podľa neho šašo počmáraný, pretože aj takéto pomenovania v jemnom beefe padali. Počiatok konfliktu je medzi Bartlom a Topčičom. Boris napríklad trénuje po boxerskej stránke aj Piráta Krištofiča.

Bolo zaujímavé sledovať, že hlavná časť nevraživosti neprebiehala medzi účastníkmi zápasu, ale skôr na úrovni boxer a tréner súpera. Fighterské galavečery ale prinášajú aj takéto momenty. Dnes to v Bratislave bude určite zaujímavé.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

ANALÝZA: V osobitnom článku sme sa pozreli na to, kto bude favoritom zápasu Majk Spirit vs Separ. Text nájdete tu. Jemný teaser: Je to poriadne vyrovnané.

Photo credits: YouTube, FNC

Odporúčame