Separ vracia úder Rytmusovi: „Vždy keď ťa niečo môže ohroziť, manipuluješ a prekrúcaš.“

Vojna na slovenskej rapovej scéne pokračuje. V pondelok večer zverejnil Rytmus video, v ktorom poslal ostré odkazy Separovi. Reakcia rappera z DMS na seba nenechala dlho čakať. Prišla o niekoľko hodín neskôr. Poďme sa pozrieť na to, čo Separ hovorí na obvinenia od Rytmusa a taktiež na to, čo interpretovi z Kontrafaktu odkazuje.

Rytmus sa pustil do Separa

Už-už keď to vyzeralo, že situácia na slovenskej rapovej scéne sa upokojuje, Rytmus adresoval Separovi niekoľko štipľavých odkazov. To, čo rapper z Kontrafaktu hviezde DMS odkázal, si môžete pozrieť v osobitnom článku, ktorý nájdete tu:

Rytmus odkazuje Separovi: „Verejne oje*ávaš v zásadných veciach“

Separ najprv prostredníctvom stories na Instagrame avizoval, že sa k celej situácii vyjadrí v osobitnom videu aj on. Spomínané video napokon prišlo v nočných hodinách.

Separova odpoveď

Separ nazval Rytmusa hneď v názve videa prekrúcačom. Následne približne 20 minút vysvetľoval a poskytoval svoje názory k veciam, o ktorých člen Kontrafaktu hovoril v pôvodnom videu. Dá sa konštatovať, že Separ skôr odpovedal, než útočil. Snažil sa na skutočnosti a témy, ktoré otvoril Rytmus, poskytnúť svoj pohľad.

⇒ Nový merch a album DMS si vieš objednať TU

Hovorí o konkurencii medzi DMS a Kontrafaktom, o tom, kto koľko predal albumov, ale aj o tom, čo znamená tribute, čo je sample a čo už je v rape krádež. Taktiež bola reč o tom, že kto komu dopraje úspech. Separ rovnako tak hovorí o tom, ako vznikla celá téma, ktorá prerástla do aktuálnych rozmerov. Všetko sa dozviete vo videu.

 Photo credits: Separ IG, Rytmus IG

Odporúčame