Separ u Bekima: „Majk Spirit mi išiel po nose.“ (VIDEO)

Separ bol hosťom v Bekimovej relácii v rádiu Europa 2, kde hovoril o boxe, živote, budúcnosti, vzťahoch či preslávenom pečive.

Separ v horúcom kresle

Jeden z najpočúvanejších slovenských rapperov bol hosťom v Bekimovej relácii v rádiu Europa 2, ktorá nesie názov Bekimovo horúce kreslo. Program je verný svojmu menu, obaja chalani sa bavili skutočne o všetkom, pričom servítka sa pred ústa rozhodne nedávala. Tak to ľudia majú koniec koncov radi. Hneď v úvode sa dozviete o tom, ako padol na koncerte DMS strop, a prečo musel rapper karhať fanúšikov.

Nechýbala ani debata o Fight Night Challenge 2, kde Separ bojoval s Majkom Spiritom. Napokon však prehral, pričom priznal, že musel čeliť zlomenine nosa. Speezy napokon vedel o Separovom zranení dopredu, čo priznal Majkov tréner. A následne tomu prispôsobil zápasovú taktiku. Čo člena DMS táto porážka naučila? Možno budete prekvapení.

 

Ticho a prázdno

Kedy Separ cítil prázdno a nechcelo sa mu tvoriť, pričom jeho každodennou súčasťou bola frustrácia? Aj to sa dozviete v jeho debate s Bekimom. Nie nadarmo sa hovorí, že mentálna pohoda a pokoj v duši je najväčším bohatstvom, pričom vtedy nezáleží na tom, koľko eur máte na učte.

Bekim sa pýtal aj na vzťah Separa so Cynthiou, pričom navonok vyšlo pár detailov, o ktorých ste možno doteraz nevedeli. Koncept horúceho kresla nie nadarmo slávi úspech. Ak venujete svoju približne polhodinu času tomuto programu, rozhodne nebudete ľutovať.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Bekimovo horúce kreslo, YouTube.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.