Separ spustil predaj lístkov na tour a prezradil nové info o albume

Separ

Album Flowdemort sa blíži (Zdroj: Instagram.com/separ__dms)

#Ako nám utekajú dni februára, blíži sa aj spustenie predpredaja jedného z najočakávanejších albumov tohto roka. Separ spustí predpredaj svojho ďalšieho sóla FLOWDEMORT už 3.3. a aktuálne nám k nemu posunul aj niekoľko bližších detailov.

Zatiaľ sme síce ešte stále možnosť počuť Separov nový album nemali, ale to v ničom nebráni tomu, že si nemôžeš kúpiť lístok na prvú časť Flowdemort Tour! Áno, čítaš dobre: Aktuálne boli zverejnené predaje lístkov iba na prvú časť chystaného turné. Preto ak si smutný/smutná z toho, že Separ s novým albumom do tvojho mesta nezavíta, nezúfaj.

Na jeseň bude tour pokračovať a možno práve vtedy zavíta album Flowdemort aj do tvojho mesta či klubu. Zatiaľ sa ho dočkajú len tie miesta, ktoré spĺňajú rôzne kapacitné, či iné limity. Pretože ako sme to mohli predpokladať – lísty sa predávajú ako teplé pečiuká a bude to poriadne peklíčko!

Plus samozrejme si nové bomby od Monsignora budeš môcť vychutnať počas letných festivalov!

Separ svoj nový album vydá už čoskoro

Dameho čerstvé sólo je vonku iba zopár dní, ale skalní fanúšikovia sa okrem albumu Frí Dom isto veľmi tešia aj na projekt Flowdemort. Po spustení predpredaja 3. marca budú môcť Separov nový album počuť najskôr všetci tí, ktorí si predobjednajú fyzické CDs a krátko na to, ako ich domov dostanú všetci OG zberatelia, až potom príde album na streamovacie služby.

Stále to však bude viac než mesiac skôr, než začne samotná tour, takže všetky nové tracky budeš mať určite dostatočnú možnosť dosýtosti napočúvať.

Na čo všetko sa môžeme tešiť?

Keď aj ty patríš medzi ľudí, ktorí sú zvedaví na bližšie info o blížiacom sa sóle, trošku zbystri pozornosť. Separ totiž dnes na svojich IG storkách o chsytaní svojho nového projektu čosi viac porozprával a my sme to pre teba samozrejme radi zhrnuli.

Na snippet, resp. ukážky všetkých skladieb z tracklistu môžeme v tomto prípade zabudnúť, ale má to aj svoje ovocie. „Nevyspoilerujeme“ si takto album skôr, než nám vlastne dorazí. Aktuálne sme mali možnosť počuť zatiaľ track „New York Freestyle“, po ktorom nám do samotného vydania prídu ešte 3 klipy, ktoré budú zároveň všetky aj so spoluprácami. Celkovo tých pesničiek s featmi nájdeme na albume 7, pričom ďalších sólo skladieb tam bude 11. Celkovo sa teda môžeme tešiť na 18 trackov, čo už je pri Separovi prakticky tradícia.

Dátumy vydania spomínaných klipov zatiaľ nevieme, ale všetky by mali doraziť minimálne dovtedy, pokiaľ bude celý album na všetkých streamoch.

Za nás môžeme na záver už len dodať to, že sa na to všetko rozhodne veľmi tešíme a zároveň určite môžeš čakať, že ťa o všetkých novinkách z Flowdemortovej dielne budeme informovať medzi prvými!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame