Separ má svoj vlastný SEPÁROK v rohlíku: Ako chutí? (OCHUTNÁVKA)

Separ

#Podľa kalendára nám už začal február (aj keď len včera boli Vianoce, wtf) a to znamená aj jednu chutnú novinku. Konkrétne ide o to, že Separ má v spolupráci s čerpacími stanicami OMV vonku svoj nový produkt. Ide o veľmi dlho predpokladaný (a očakávaný) Sepárok, ktorý je výborný už len vďaka svojmu menu. Ale my sme ho aj ochutnali a rozhodli sme sa vám v tomto článku popísať svoje myšlienky, pocity a emócie. Poďme na to.

Len pred pár dňami sme sa na čerpačkách dočkali spustenia predaja rumu, ale Sepárok je už (okrem Extrem produktov) Monsignorova štvrtá pochúťková spolupráca s čerpačkami. Prvou bolo Pečiuko, neskôr sa pridala dvojica Beef a Zmotka a donedávna sme si na týchto pumpách mohli vychutnávať naložené bagety s názvom Fulečka. Odkedy sme Separovu sympatickú tvár pumpách stretávali, všetkým nám chodili po rozume nápady na to, čo ďalšie by mohol člen DMS priniesť za pochutinu nabudúce. A Sepárok v rohlíku bolo dlhý čas memečko, ktoré sa v dnešný prvý februárový deň stalo skutočnosťou.

Sepárok v rohlíku

Na začiatok troška základných informácií. Sepárok má 120 gramov a ako píše OMV na svojej stránke, je „doplnený o chuť slaniny a syru gouda v chrumkavom zapečenom pečive.“ Separ na svojich storkách zároveň potvrdil, že nejde o nejaký syrový prášok, ale poctivý syr gouda a samotný párok má vysoký obsah mäsa. Spoločne so Sepárkom zároveň na týchto pumpách pribudli aj dve nové omáčky, konkrétne Hannibal a Pepper.

Oficiálny plagát pre Sepárok. ZDROJ: www.omv.sk/separok

Ako chutí Sepárok?

My sme samozrejme driftom zaparkovali na prvej OMV pumpe v našom zornom poli a kúpili si dva Sepárky rovno s oboma novými omáčkami, ktoré Separ taktiež spomínal vo svojich IG storkách. Nech to odskúšame všetko pekne za radom. Treba povedať, že Sepárok s oboma spomínanými omáčkovými novinkami veľmi ladí, možno aj viac ako klasika v podobe horčice alebo kečupu. Pepper však nebude veľmi pre ľudí, ktorí si nejdú viac korenisté veci, pretože táto omáčka je pomerne silná. Ja som si pochutil na oboch cca rovnako, ale medzi Hannibalom a Pepperom by som si do budúcna asi zvolil práve ten Pepper.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Chce tvoje dievča twerkovať? Nech si pustí novinku TLEESK od Dokkeytina
Separ
Boli sme na OMW pumpe vyskúsať Sepárok.

Samotný párok je chutný, to ozvláštnenie v podobe syru a slaniny je veľmi príjemné – i keď trošičku sýtejšie, ako obyčajný párok. Ale tak to je asi logické a aspoň sa z toho viac napapáš. Za mňa osobne ide z hľadiska chuti o adekvátnu náhradu mojej obľúbenej Fulečky, po ktorú som sa zvykol zastaviť kľudne aj niekoľkokrát týždenne. Ak teda máš chuť na Sepárok aj ty, rozhodne odporúčam. 

Tieto čerpačky zároveň rozšírili v tomto párkovom ekosystéme svoje pôsobisko, keďže na nich popribúdali stroje na hot dogy (na fotke vyššie). Sepárok takto vďaka tomu nájdeš rovno na 50-tich z nich naprieč celým Slovenskom. 

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame