Separ: Som spokojný a vyrovnaný. Na predsavzatia má svojský názor

Separ je dlhodobo jedným z najkvalitnejších a najsledovanejších slovenských hudobných interpretov. Rázny rapper, člen skupiny DMS a autor stále aktuálneho albumu OG, si toho v roku 2020 zažil viac ako niekto za celý život. Je však v poriadku, poučený, silnejší ako kedykoľvek predtým a v neposlednom rade pripravený ísť ďalej. Poďme sa pozrieť na to, čo si myslí o novoročných predsavzatiach, ktoré sú medzi ľuďmi každoročne veľmi populárne. Sú ale skutočne potrebné? 

Separa sleduje na Instagrame viac ako 352 tisíc ľudí a nie je tajomstvom, že jeho základňa fanúšikov patrí v našich končinách medzi najväčšie a najvernejšie. Priaznivci mu vyjadrujú veľkú podporu a inak tomu nebolo ani v roku 2020, ktorý bol pre Separa veľkým testom. Nejdeme rozoberať jeho súkromné a zdravotné problémy, v prvom rade je to jeho vec. Sme ale radi, že je fit, a že prekonal chorobu, ktorá už pochovala veľké množstvo ľudí. Člen skupiny DMS pridal na úvod nového kalendárneho roka na svoj profil stručný, no zaujímavý príspevok, z ktorého by si veľa ľudí mohlo čo-to zobrať a možno sa aj namotivovať.

Separ napísal, že sa môže vykašľať na plány a novoročné predsavzatia (teda, napísal to ostrejšie, sebevlastným spôsobom, ale podstata ostáva). Taktiež dodal, že je spokojný človek, vyrovnaný sám so sebou a zároveň silnejší ako kedykoľvek v minulosti. Netreba ani len diskutovať o tom, že udalosti uplynulého roka ho navždy zmenili, ale osoba jeho povahy vie podobné faktory využiť v konečnom dôsledku na ďalší ľudský rast. Uznávaný interpret pridal taktiež to, že podľa neho rok 2021 prinesie to, čo bude mať.

Súhlasíme s ním, nik to nemusí nejak prehnane riešiť, pretože aj tak koniec koncov vieme ovplyvniť len samého seba. V poslednej vete dodal, že hádam sa dočkáme v tomto roku aj koncertov, pretože nič mu nechýba tak veľmi ako ľudia, ktorí sú pod stageom, keď vystupuje. Koncerty chýbajú všetkým z nás a každý je už vyslovene hladní po tom, aby sa mohol ísť niekam kultúrne vyžiť. Ako ale pomaly pravidelne píšeme, na to si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Nestrácajme preto trpezlivosť. Bez nej to totiž nepôjde.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Eminem sa spojil s Kanyem. Dá sa toto tromfnúť?

A čo sa týka samotného Separa, tešíme sa na to, čo v roku 2021 prinesie. Nepochybujeme o tom, že bude opäť patriť medzi tých najviac aktívnych rapperov z  o Slovenska a Českej republiky. A prvom rade, nech mu slúži zdravie, pretože nie nadarmo sa v ľudovom porekadle hovorí, že zlo nechodí po horách, ale po ľuďoch. Separov príbeh môže mnohým slúžiť ako motivácia. Zober si z toho niečo aj ty. Minimálne to, že sa netreba vzdať a aj tie najväčšie negatíva ťa vedia zoceliť a posunúť vpred.

Foto: Separ, Separ – profil na Instagrame, credits: Katarína Šlesárová 

Odporúčame