Separ si založil TikTok a má pre teba výzvu. O čo ide?

Separ opäť o sebe dáva vedieť veľmi originálnym spôsobom. Teraz nebude reč o koncertoch, tyčinkách, tetovaniach či rume, ale o TikToku. Áno, člen skupiny DMS sa rozhodol založiť si účet na tejto sociálnej sieti. Má to ale konkrétny cieľ. Aký?

Separ má profil na TikToku

Nie je to tak, že by člen DMS nevedel, čo s voľným časom. TikTokový profil si založil, aby mohol zhromaždiť videá od svojich fanúšikov. Dôvodom je výzva, ktorú vytvoril k svojmu novému klipu.

Toto by sme sa mali dočkať už v piatok počas nasledujúceho týždňa, pričom Separ chce doňho využiť aj video materiály od svojich verných podporovateľov. A keďže TikTok sa v našich končinách derie medzi najvirálnejšie platformy, toto spojenie dáva veľký zmysel.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꜰʟᴏᴡᴅᴇᴍᴏʀᴛ (@separ__dms)

Budeme úprimní, čo sa týka zapojenia fans, patrí Separ medzi najlepších slovenských interpretov a tieto jeho aktuálne kroky sú toho jasným dôkazom. Už sa veľmi tešíme sa na to, ako bude vyzerať samotný videoklip. Niečo nám hovorí, že sa o tom bude hovoriť ešte veľmi dlho.

Ak by si chcel Separa sledovať na TikToku aj ty, môžeš tak urobiť na tomto odkaze. Sleduje ho viac ako sedemtisíc ľudí, i keď sám ešte nijaký obsah nepridal. To sa však môže čoskoro zmeniť.

Viac rapového obsahu samozrejme nájdeš na našom webe.

Photo credits: Separ, profil na IG

Odporúčame