Separ sa právom zamýšľa: Čo je vlastne spoločnosť?

Separa v poslednom období ľudia miesto chválenia jeho hudby pranierovali za rôzne udalosti, ktoré sa vôbec nespájali s jeho hudbou. Ako sa ale môže zdať, civilným menom Michal Kmeť si už z podobných kuvičích hlasov nerobí ťažkú hlavu.

Nie sme bulvárny plátok, preto sa nebudeme zaoberať Separovým konfliktom so slovenskými meme stránkami a taktiež jeho potýčkou s fanúšikom, či lepšie povedané jeho priateľkou. Na to sú tu iní. Nás zaujal doposiaľ posledný Separov príspevok na sociálnej sieti Instagram, ku ktorému napísal. „Vagabundos @karelcavalierkerky na tvari, krku, hlave a prstoch, ta navzdy vyclenia zo spolocnosti.. ale co je to spolocnost?“

Separ správne upozornil na trend, s ktorým sa predovšetkým na Slovensku a v Českej republike stretávame prakticky denne. Konzervatívny pohľad obyvateľstva na tetovania stavia množstvo ľudí, či už slušných alebo neslušných, vzdelaných alebo nevzdelaných na okraj spoločnosti.

Ostatní si často na nich ukazujú prstom a hodnotia ich výzor. Mali by sme sa preto všetci zamyslieť nad tým do akej miery je to správne a či vôbec niečo také patrí do slušnej spoločnosti. Apropo, pomôžeme si Separovými slovami – čo je vlastne spoločnosť?

Odporúčame