Kedy Separ vydá album Flowdemort? Poznáme dátum predpredaja

separ

Separ. ZDROJ: Instagram.com/separ__dms

#Klop, klop, klop, Vianoce sú za dverami. A nielen tie v kalendároch, ale aj tie rapové. A tie rapové sa budú ťahať aj do ďalšieho roka, lebo Separ už oznámil dátum spustenia predpredaja svojho očakávaného sólo albumu.

Separ si počas roka 2022 na svoje konto opäť pripísal jeden úspech za druhým. Jedným z nich bol napríklad aj očakávaný rum Monsignor, ktorého prvá várka sa vypredala, ako keby bola zadarmo. Dobré správy však sú, že Separ svoj magnificentný rum vyrába ďalej a dočkáme sa hneď niekoľkých (opäť limitovaných) dropov, počas ktorých budeš môcť túto šmakocinku okoštovať aj ty. Pokračovanie sa podľa nového Separovho IG príspevku svojho ošiaľu zažívajú aj Extrem produkty, ktoré sa rozšírili až do ďalších 1000 prevádzok po celom Slovensku.

Album Flowdemort klope na dvere

Na tento článok ste si však asi klikni kvôli úplne iným informáciám. Aj nás veruže zaujímalo, že kedy sa dočkáme sľubovaného Separovho albumu, ktorý vyjde pod avízovaným názvom FLOWDEMORT. Skutočne krásna slovná hračka. Dátum predpredaja je konkrétne stanovený na 2.3.2023, teda album samotný k nám pravdepodobne dorazí už pár dní potom. Nevieme ako vy, ale my sa nevieme dočkať.

Separ feat. KTO ???

A tých dôvodov je okrem očakávania ďalších kvalitných ultraskladieb samozrejme aj kúsok viac. Za zmienku stojí aj to, že v trackliste tohto projektu by sme sa podľa všetkého mali dočkať featuringu, ktorý nám odtrhne hlavy. Teda, aspoň sám Separ o tom hovorí ako o najextrémnejšej spolupráci, aká sa mu v jeho doterajšej kariére podarila. Máte nejaké tipy?

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame