Zápas roka 2022? V ringu sa stretnú Separ a Majk Spirit!

Dlhšie sa o tom špekulovalo, ale až včera to bolo oficiálne potvrdené. V roku 2022 sa môžeme tešiť na boxerský zápas, ktorý by vám v minulosti ani len neprišiel na um – Separ vs Majk Spirit. 

Dvaja známi slovenskí rapperi, jedny z najznámejších, nastúpia proti sebe v rámci Fight Night Challenge. Včera bola na programe prvá edícia tohto galavečera. Separ a Majk Spirit by mali proti sebe nastúpiť v hlavnom zápase druhého turnaja, ktorý bude na programe v roku 2022.

Obaja interpreti vyjadrili veľký rešpekt k boxerom, pričom fakt, že sami nastúpia v ringu, berú ako veľkú výzvu. Jedno je isté už teraz, fanúšikov bude toto meranie síl zaujímať. Ako Separ, tak aj Majk Spirit majú obrovské fanúšikovské základne. O pozornosť a popularitu v tomto prípade núdza nebude.

⇒ Nový merch a album DMS si vieš objednať TU

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Majk Spirit (@majkspirit)

Trend, ktorý bude pokračovať

Taktiež bude zaujímavé sledovať Separa s Majkom Spiritom v plnom športovom nasadení. Včera sa v ringu predstavili napríklad Rytmus, Čis T, Frayer Flexking či Moloch Vlavo, tento trend bude podľa všetkého pokračovať.

Ktovie, možno pred ich zápasom zaznie aj tento ich spoločný hit:

Separ sa musí dať momentálne zdravotne dokopy, pretože má zranené rebrá z tréningu. Obaja aktéri sa však už teraz pripravujú a nemusíme pochybovať o tom, že keď proti sebe nastúpia, bude to ich TOP športová forma, v akej kedy boli.

Čitaj tiež: DMS (opäť) ovládlo hru. HUHU je svetový album (Na prvé počutie)

Photo credits: StartItUp Instagram

Odporúčame