Separ kritizuje médiá. Ľudia nie sú kamene, ani rajčiny s očami

Pandemická situácia na Slovensku sa na s príchodom jesene výrazným spôsobom zhoršuje, čo nenechalo chladného Separa, ktorý sa vyjadril k aktuálnemu dianiu v našej krajine.

Aktuálne sa členovi skupiny DMS nepáči informovanosť v slovenských médiách, pričom v rámci svojich stories na IG zdieľal článok z jedného denníka, v ktorom sa v titulku píše: Za rastom nových prípadov nie je pápež, ale svadby, školy či zber zemiakov. To ho nenechalo chladným.

„Prosím vás, vy si naozaj myslíte, že niekto je tak v pi.i, že to môžete j.bnúť na zber zemiakov a svadby, ktoré boli aj celé leto, kedy sa nič nedialo?“ začal člen DMS svoj prehovor. „A školy? J.be? Tri mesiace v kuse boli všetci školáci jeden na druhom na koncertoch a nič sa nedialo.“

„Fakt už si niekto uvedomte, že tieto „fakty“ píšete pre ľudí, že to nie sú kamene ani rajčiny s očami, ale normálne bytosti, čo vedia čítať, pospájať si súvislosti a premýšľať o nich. Uau,“ zakončil Separ, ktorý v lete absolvoval turné k svojmu albumu OG, ktorý vyšiel v apríli minulého roka.

Photo credits: Separ, IG

Odporúčame