Separ krásnym spôsobom blahoželal svojej partnerke Tine

Niekto môže mať Separa zafixovaného v negatívnom zmysle, ale kto pozorne sleduje tohto slovenského rapera vie, že to, ako vystupuje na koncertoch a v skladbách je iba jeho jedna vrstva. Má aj iné. A má taktiež veľké srdce. Naposledy ho ukázal na sociálnej sieti Instagram, kde blahoprial svojej partnerke Tine.

Tina mala jedenásteho marca narodeniny a Separ sa rozhodol, že dá verejne najavo, čo k nej cíti. Pekné a úprimné slová publikoval na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

https://www.instagram.com/p/B9me_Pkl6i8/

Separ začal otvorene. „Mám doma takú Martinku, ktorá ma dnes narodeniny. Sme spolu cca 415267273 rokov, ale tu zatiaľ sedem. Za tú dobu sme zažili toľko vecí a videli taký kus sveta, že netuším, jak je to vlastne možné za tak krátky čas,“ napísal pred týždňom na Instagrame a pokračoval ďalej:

„Zažili sme peklo, ale aj tie najkrajšie veci, čo sa zažiť dajú. Bolo nám dobre, ale boli aj dni, kedy to škrípalo, koniec koncov jak v každom vzťahu. No základ všetkého je, že sme sa navzájaom prevychovali a jeden dal tomu druhému to, čo dovtedy nemal,“ píše Separ. Slová, ktoré sa naozaj dotknú, takpovediac duše.

„Ďakujem ti za rodinu, Andromedku, aj za to, že to vždy nejak dáme. Milujem ťa, prajem ti všetko,“ zakončil člen slovenskej rapovej skupiny DMS a jeden z najlepších slovenských raperov súčasnosti. Separ má s Tinou aj niekoľko skladieb, pričom Tina po skončení speváckej kariéry vystupuje pod rapovým menom Minimo. Skúste napríklad skladbu Cirkus, určite vás zaujme. Do pozornosti dávame aj skladby Prepáč, ktorá je z albumu DMS a Bez argumentov, kde je Separ s Tinou, Damem a Adissom. Táto dvojica rozhodne nezaháľa.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Sergei Barracuda v songu k filmu: Chystáte sa do kín?

Prvá fotografia z príspevku je z barcelonského futbalového štadiónu Camp Nou, kam sa minulý rok Separ a Tina dostali na zápas Ligy majstrov. Všetko sa vtedy zbehlo prakticky v priebehu niekoľkých okamihov, pretože Separ na svoj profil napísal, že nikdy ho síce futbal nebavil, ale kapitán FC Barcelona Lionel Messi je podľa neho mimožemšťan a génius a rád by ho videl v akcii. Následne sa na to ozvala futbalová cestovná kancelária Futbal Tour a Separ spolu s Tinou cestovali do Katalánska. Jednoducho paráda, čo poviete?

Odporúčame