Nová Separova Hood Hero kolekcia „NOTHING TO SAY“ je úplne iná liga

Separ avizoval, že nová kolekciu jeho módnej značky Hood Hero bude na novej úrovni ako tie predošlé, ale z toho, čo môžeme zatiaľ sledovať, je to úplne iná liga. Samozrejme, ani zďaleka si nedovolíme tvrdiť, že tie predošlé by neboli kvalitné alebo nezaujímavé, ale práve „NOTHING TO SAY“ posúva celú značku Hood Hero opäť na novú úroveň, iný level, ktorý nastavuje latku skutočne vysoko.

Drop novej kolekcie „NOTHING TO SAY“, a teda vo voľnom slovenskom preklade „NIE JE ČO POVEDAŤ“, bol naplánovaný na včerajší deň na 18:00. A ako to už býva zvykom pri dropovaní nových vecí pod značkou Hood Hero, aj teraz boli servery pod obrovským tlakom, pretože stovky ľudí si kupovali merch. Separ a jeho kolegovia sú na to zvyknutí, pretože tomu čelia prakticky pravidelne. Hood Hero uviedlo, že ak ste si objednali veci, musíte si pár dní počkať, pretože dnes je sviatok, a teda doručovanie nepôjde tak hladko ako inokedy. Ale o pár dní dostanete, čo ste si kúpili. Počet kusov tovaru je obmedzený, a teda, keď zaváhate v úvode, už sa nedostanete k tomu, čo ste si chceli zadovážiť. Takže, buďte rozhodní.

„Ako sme už avizovali, od tejto kolekcie posúvame kvalitu nášho brandu na vyššiu úroveň. V každej kolekcii sa bude nachádzať nejaký prémiový produkt pre tých, ktorí si potrpia na kvalitu,“ napísal Separ na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Vie, čo majú jeho priaznivci radi, vie, na čo si potrpia, preto k tomu tak pristupuje. Ono, keď sa na to pozrieme pragmaticky, tak cesta, ktorú Hood Hero prešiel od čias Pirat Army je skutočne dlhá a plná motivácie. Pretože v úvode to bol ambiciózny projekt slovenského rappera, dnes je to skutočne populárny fashion brand, ktorého kvalita ide ďaleko za hranice Slovenska.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Coolio, ktorý vytvoril „Gangsta's Paradise", umrel vo veku 59 rokov

Separ uviedol novú kolekciu Hood Hero vo veľkom štýle a niet sa čo čudovať, pretože ľudia mu vyjadrujú veľkú podporu. A objektívne, „NOTHING TO SAY“ je fakt pútavá kolekcia, v ktorej si na svoje prídu aj nároční fashion experti. Samozrejme, vždy je to koniec koncov o subjektívnom pohľade, preto nechávame na vás, či sa vám to páči alebo nie. Opäť sme však svedkami toho, že Separ pokračuje v úspešnom ťažení nielen v hudbe, ale aj v móde. Ide to ruka v ruke, pričom keď si pozriete spôsob, akým Separ komunikuje a prezentuje nové Hood Hero veci, je tam inšpirácia zo zahraničia, čo je v tomto konkrétnom ohľade veľmi prospešné.

⇒ Separov merch a jeho tvorbu si vieš pozrieť na TOMTO ODKAZE

Paradoxne, nájdu sa aj ľudia, ktorí Separov takéto aktivity vyčítajú, pretože, hovoria, citujeme, že potom nemá čas na hudbu a nedáva do nej toľko, ako kedysi. Ono, to je celkom obmedzený pohľad na súčasnú dobu, pretože je absolútne logické, že interpret má viacero zdrojov príjmov a aktivít, pričom to automaticky neznamená, že by nevenoval hudbe, a teda tomu, čo ho dostalo na vrchol, maximum. Ak niekto pochybuje, tak už čoskoro bude mať šancu zmeniť názor na novom albume DMS HUHU, ktorý by mal svetlo sveta uzrieť už čoskoro. A aj k tomuto CD bude merch, po ktorom sa len zapráši. Alebo sa mýlime?

 

Photo credits: @sebastianscott.eu@cynthia_tothova

Odporúčame