Separ dal von skladbu s Tinou: Všetci za jedného, jeden za všetkých

Žijeme v dobe, kedy je súdržnosť a spolupatričnosť dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Jednoducho, musíme držať spolu, inak v boji s neviditeľným nepriateľom neuspeje. Vďakabohu alebo bohužiaľ. Separov track z nového albumu OG, kde je spolu s Tinou, je viac aktuálny, ako by sa pôvodne mohlo zdať.

Samotný Separ v rozhovore vo Funrádiu so Sajfom prezradil, že keď písal túto skladbu, tak si neuvedomil, že v čase, keď bude vychádzať nový album OG, bude taká aktuálna. Track Všetci za jedného s Tinou je o súdržnosti, vzájomnej pomoci a pohráva s pôvodnou myšlienkou francúzskych mušketierov, ktorá je prakticky nesmrteľná – všetci za jedného, jeden za všetkých.

https://www.youtube.com/watch?v=g5866JK6yYY

Hneď po zverejnení mala na YouTube tisíce pozretí a všeobecne sa očakáva, že čoskoro sa v slovenských trendoch zaradí medzi najpopulárnejšie videá týchto dní. Separ s Tinou vystihli úžasnú myšlienku rodiny, ktorá je aplikovateľná aj na súčasnú situáciu v boji s nepríjemným koronavírusom. Keď budeme držať spolu, budeme silnejší. Ako hovorí Attila Végh, spolu sme najsilnejší.

Respektíve, spomeňte si na tri prúty kráľa Svätopluka, keď boli pokope, nikto ich nerozlomil. Ak si zakladáte na týchto hodnotách, bude sa vám track veľmi páčiť. A prečo ho Separ zverejnil len pár dní po tom, čo spustil predaj? V spolupráci s Funrádiom spustil kampaň #VsetciZaJedneho, kde mu môžu ľudia posielať videá, ako niečo robia na túto skladbu, či už tancujú, spievajú, skáču, čokoľvek. A Separovým cieľom je urobiť z videí od ľudí videoklip, ktorý následne bude k tomuto tracku.

V časoch, v ktorých sa naozaj veľmi veľa hovorí o tom, že by sme mali byť empatickí a mali by sme si pomáhať, prichádza táto skladba naozaj vhod. Ak ste si ju ešte nevypočuli, tak by ste to rozhodne mali zmeniť. Separ aj Tina urobili kvalitu, v spoluprácu s Tonim Popovičom.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Flexking a Radikal chystajú banger. Toto bude masakerrrr (VIDEO)

Zapojte sa pokojne aj vy, je to niečo, čo bude večné. Fotografia k článku pochádza zo Separovho Instagramu. V popise videa je vysvetlený cieľ: Chceš byť v klipe na túto skladbu? Natoč na šírku |nie na výšku| video na svoj telefón, na ktorom budeš spievať, rapovať, tancovať alebo niečo iné a video pošli na vsetcizajedneho@funradio.sk Možno práve tvoje video bude súčasťou klipu, ktorý z týchto videí vznikne! Ďakujeme!“ #VsetciZaJedneho

Odporúčame