Flexking a Radikal chystajú banger. Toto bude masakerrrr (VIDEO)

Keď sa spoja Frayer Flexking a Radikal Chef, rapoví fanúšikovia sa nikdy nenudia. Tak by to malo byť aj v prípade, o ktorom sa bude hovoriť predovšetkým počas najbližších dní a týždňov. Áno, táto dvojička si pripravila pre fans nový banger. Na čo sa môžeme tešiť už koncom tohto týždňa?

Flexking a Radikal chystajú masaker

Obaja chalani na svojich profiloch na sociálnej sieti Instagram avizujú, že už túto nedeľu večer sa môžeme tešiť na ich novú rapovú spoluprácu. „Viete, že vždy keď sa stretne toto kombo, vždy je to masakerrrr,“ napísal Frayer Flexking a dodal: „Toto čo bude?!“

Samozrejme, predovšetkým FF patrí medzi interpretov, ktorí vo svojej podstate polarizujú rapových poslucháčov. Niektorí ho totiž radi majú, iní ho nemôžu ani cítiť. Vyvoláva však rozruch a nič iné neočakávame ani v tomto prípade.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FRAYER FLEXKING (@frayer_flexking)

Potom je tu Radikal Chef, ktorý v lete vydal nové EP a chystá aj album, o ktorom nejdeme zbytočne veľa písať, pretože sa ho aj tak nevieme dočkať. Každopádne, táto dvojka má za sebou niekoľko osvedčených spoluprác.

Neexistuje preto dôvod, prečo by sa o banger nemalo jednať aj v tomto prípade. Či to tak skutočne bude zistíme už o pár dní. Ostaňte preto naladení.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/frayer_flexking a radikal_chef

Odporúčame