Separ ďakuje fanúšikom. Teší ho úspech značky Hood Hero

Robiť kvalitnú hudbu je samo o sebe náročné, pričom robiť ju dlhodobo je ešte náročnejšie. Separ má prvé aj druhé zvládnuté. Člen skupiny DMS svoje pôsobenie na rapovej scéne posunul aj do oblasti módy, jeho merch je známy tým, že je kvalitný, a že sa veľmi rýchlo zvykne vypredať. Separ sa najnovšie vyjadril k veľkej podpore, ktorá sa mu dostáva od ľudí, čo sa jeho značky Hood Hero týka. Cení si, že ľudia stoja pri ňom nielen v hudbe, ale aj v módnom priemysle. Podpora totiž nikdy nemôže byť braná ako samozrejmosť. 

Včera bol na programe drop novej kolekcie značky Hood Hero a Separ svojich priaznivcov viackrát informoval o tom, že ak majú o nejaké výroby záujem, mali by sa rozhýbať, pretože tie najpopulárnejšie budú rýchlo vypredané. Tak aj bolo, Hood Hero zaznamenala veľmi úspešný večer a potvrdilo sa, že Separov merch patrí v našich končinách medzi tie najpopulárnejšie. Fanúšikovia dokazujú podporu členovi DMS aj v náročných časoch v úvode kalendárneho roka 2021. A to je cennejšie ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Separ sa k celej problematike vyjadril aj na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde je jeho fan base naozaj silná. Populárny slovenský rapper napísal, že ho enormne teší záujem, ktorý ľudia preukazujú a celkovo má radosť z toho, čo sa ohľadom Hood Hero podarilo vybudovať. Faktom totiž je, že Hood Hero je nástupkyňou Pirat Army a pri rebrande nikdy nie je úplne jasné ako to dopadne. V tomto prípade to už jasné je, HH má obdobný úspech ako PA. I keď, kto pozná Separa a jeho prácu, tak z tejto informácie vlastne ani nie je prekvapený.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Toto je 5 dôvodov, prečo si v dnešnej dobe kúpiť CD

Separ hovorí, že na trhu je veľa kvalitných značiek, konkurencia je badateľná a i keď niekedy prídu pri nákupe technické problémy, pracuje sa na tom, aby boli odstránené a všetko fungovalo prakticky bezchybne. Člen DMS taktiež dodal, že si plne uvedomuje, že ľudí vie nahnevať, keď sa im pre veľký záujem nepodarí kúpiť niečo, na čo mali zálusk, ale jedným dychom dodal, že väčšina produktov dorábaná nebude.

Na záver pridal jedno veľké ďakujem. Separ je v úvode nového kalendárneho roka aktívny a hovorí sa nielen o jeho novej kolekcii Hood Hero, ale taktiež o diskutovanej skladbe 2020 či o Rozhovore o živote, ktorý absolvoval s Osťom. Môžeme očakávať, že aj v nasledujúcich týždňov budeme o interpretovi, ktorý v minulom roku vydal sólový album OG, výrazne počuť.

Foto: Separ, profil na IG

Odporúčame