Separ búra predsudky. Má nové tetovanie na tvári

Separ dal o sebe opäť vedieť výrazným spôsobom, pričom, ako sme si už uňho zvykli, a ako sám rapuje, nič nerobí na pooool. Člen skupiny DMS a zároveň člen úzkej špičky slovenského rapu, má nové tetovanie. Na mieste, kde by ste to uňho možno nečakali.

Separ má nové tetovanie

Separ má nové tetovanie a slovenský internet sa zbláznil. Aspoň taký pocit sme nachvíľu z toho získali, pretože zrazu akoby každý získal pocit, že sa jednoducho musí k Separovmu novému tetovaniu vyjadriť. Ale nie je to tak. Na začiatok si pozrite, aké tetovanie člen skupiny DMS zvolil.

Separ povedal v rámci svojho príbehu na Instagrame: „Všetci majú prvý efekt, že čo mu je.e, to čo dal? Keď sa na to ale zadívaš, zistíš, že je to dokonalé. Je to point of view, je to uhol pohľadu. A uhol pohľadu je aj to, či je to dobré alebo zlé.“

„Čakal som, že ľudia z toho budú vykoľajení, ale chodia mi samé ohne do správ. Veľmi sa teším, že Česko a Slovensko už nie sú také obmedzené krajiny ako kedysi. Je to jedno z najlepších tetovaní, aké mám,“ dodal. Ono, faktom je, že Separ má pravdu v tom, čo hovorí.

Keby si dá takéto tetovanie v minulosti, veľká časť verejnosti by ho odsúdila. Ľady sa ale takpovediac pohli, množstvo ľudí má liberálnejší pohľad na celé penzum vecí. Tetovania na tvári sú jedna z nich. A keď sa na to subjektívne pozrieme, tak k Separovi a jeho vystupovaniu potetovaná tvár vlastne aj ide.

Photo credits: Separ, IG

Odporúčame