Separ a PTK žiaria ako diamanty: Album FLOWDEMORT je v predpredaji

Separ

Separ a PTK v novom klipe (Zdroj: Instagram.com/separ_dms)

#Čakanie sa skončilo a konečne prišiel očakávaný predpredaj. Separ patrí medzi najväčšie rapové mená, ktoré si na rok 2023 prichystali svoju novú štúdiovku a vždy, keď Monsignor dá von projekt, bez obáv sa tu môžeme baviť o adeptovi na album roka. Skalní fans dozaista nič iné ani nečakajú, pričom aktuálne si už nový album môžeš predobjednať aj ty. Poďme si zhrnúť všetky novinky!

Nový album v predpredaji

Dátum 3.3. nami rezonoval niekoľko mesiacov a presne o polnoci to celé vypuklo. Na eshope Ruka Hore opäť horeli servery, pretože Separovi fans sú bláznivá sekta, ktorej nápor žiadny e-shop nemôže ustáť, haha. Každopádne o polnoci sa spolu so samotnými nosičmi spustil i predaj nového merchu, ktorý okrem klasiky v podobe tričiek či mikín zahrňuje aj špeciálne Monsignor rumy so svietiacou etiketou alebo dokonca aj Flowdemort vankúš!

Tradíciou sú už samozrejme aj balíčky za zvýhodnenú cenu, pričom si Separ nachystal aj limitovanú deluxe edíciu, ktorá obsahuje nálepku, knižku textov z albumu a takisto aj fajnový kovový obal. Týchto špeci deluxe edícií bolo vyrobených iba 2000 kusov, pričom tento limitový počet už je takmer vypredaný.

Separ zahájil predpredaj piateho sóla vo veľkom štýle

Už ako býva zvykom, svoj piaty sólový album pustil líder crew DMS do predpredaja za sprievodu nového videoklipu. Štvrtá zverejnená skladba z projektu Flowdemort je spolupráca s českým raperom PTK, ktorá dostala zároveň aj veľmi oku lahodiaci videoklip, pod ktorý sa podpísal dobre známy a talentovaný Juraj Škula.

Zo zasneženého horského prostriedia nám do hudby od Papa Lipiho a Jerry Leeho priniesol Separ klip „Sunset“. Táto skladba je hudobne na Separove pomery v rámci beatov pomerne netradičná, ale už od tracku „Flow Kmeť“ nám načrtol, že z tracklistu nového projektu tieto nové hudobné podklady môžeme čakať. A takisto sa nedá povedať, žeby to znelo zle, práve naopak. Ako nám aj sám Separ prezradil, tieto skladby skutočne šľapú viac každým ďalším vypočutím.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Separ si dáva prestávku od koncertov: Kde ho môžeš zastihnúť?

Album Flowdemort teda určite nebude album „na prvú“, o čom sa presviedčame každým ďalším trackom.

Stále nejsom umelý, temnotu na duši nosím jak suvenír…

Pokiaľ ti príde domov CDčko, mali by sme podľa všetkého dostať ešte minimálne jeden videoklip. Tak ako v prípade trackov „International“ a „Sunset“, aj do tretice by sme mali dostať vizuál na skladbu so spoluprácou. Určite ťa o tom budeme zase informovať!

Na záver ti sem už iba hodíme Separov čerstvý videorozhovor, v ktorom okrem nejakých tých infošiek budeš počuť aj jeho rap do Šortyho beatboxu. Tam zadelil 16 riadkov zo zatiaľ nevydanej spolupráce „UUUU“ so samotným Snoop Doggom, na ktorú sme všetci extrémne zvedaví!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame