Aktuálne Rytmusove myšlienky, ktoré ti zlepšia deň

Rytmus sa nachádza v slovenskom rape viac ako tri dekády, pričom aj v roku 2021 patrí medzi najsledovanejších a najpočúvanejších slovenských či českých rapových interpretov. Potvrdzuje to aj fakt, že na sociálnej sieti Instagram ho sleduje viac ako 671 tisíc ľudí. A to je niečo, k čomu sa väčšina jeho konkurentov iba márne blíži. Rytmus si však uvedomuje, že vo svojej pozícii je dobré vplyv využiť na pozitívne veci.

Nemusíte sa stotožniť so všetkým, čo postuje alebo komentuje, ale určite ste si všimli, že člen legendárnej skupiny Kontrafakt, sa snaží svoju základňu fanúšikov na pravidelnej báze motivovať a inšpirovať. Sám vie, aké je to prejsť si v živote rôznymi obdobiami a etapami, vie, aké je to byť šťastný, aj aké je to sklamať sa. Aktuálne žije život, o akom vždy sníval, pričom si uvedomuje, že sa to môže podariť každému, len musí na sebe tvrdo pracovať. V neposlednom rade, Rytmus pravidelne publikuje myšlienky, z ktorých sa dá čo-to zobrať. A my sme sa rozhodli, že viaceré z nich pre vás vypichneme.

Najcennejšie veci sú zadarmo. Rytmus vie, o čom hovorí, nebudeme si klamať, počas svojej doterajšej kariéry zarobil naozaj slušnú porciu peňazí a uzavrel množstvo sponzorských dohôd. Po finančnej stránke sa nemá na čo sťažovať a možno práve to mu otvorilo oči v tom, aby vedel, že to najcennejšie, čo v živote máme, ako rodina, či priateľstvo, je v konečnom dôsledku zadarmo. Môže to poslúžiť ako inšpirácia aj vám. Často sa totiž ženieme za niečím povrchným, pričom skutočné bohatstvo máme vedľa seba.

Ďakujem za možnosť žiť naplno život so svojimi milovanými a ne ho len nudne prežívať. Na Rytmusovi cítiť, že je vďačný za svoju manželku aj za svojho syna. Skutočne, ide z neho vďačnosť a pokora, i keď samozrejme, imidž, ktorý má rokmi v rape vybudovaný, je pre niekoho príliš veľký múr na to, aby videl túto jeho aktuálnu, citlivejšiu stránku. Budeme so záujmom sledovať, či sa Rytmusov rodinný život vo väčšej miere prejaví aj v jeho nových skladbách.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rytmusov „Rockstar“ pohoršoval aj bavil. Čo si po rokoch vziať z tohto songu?

Život je film, ktorý si režíruješ. Perfektná myšlienka. Aj keď máme niekedy pocit, že z každej strany niekto od nás niečo chce a je na nás vyvíjaný tlak, tak sme to my, kto určuje smer našich životov. Nie ste spokojní s tým, kde sa nachádzate? Zmeňte to. Rytmus mal v mladom veku sen, chcel sa niekam dostať, chcel niečo dokázať. Tento človek je dôkazom toho, že keď si niečo zaumienite a dlhodobo za tým idete, dá sa to. Aj keď to bude vyžadovať kus práce a konzistenciu.

Vytvoriť si rodinu je jeden z najväčších darov a zmyslov, aké sa dajú v živote dosiahnuť. Žijem pre to, aby som vás miloval. Na dnes posledná Rytmusova idea. Aj tu cítiť, že z niekdajšieho striktného a tvrdého rappera, ktorý prispel k tomu, že tento žáner je v našich končinách na tak vysokej úrovni, ako je, sa stal o niečo citlivejší človek, ktorého hodnoty sú s odstupom času niekde úplne inde, ako boli v minulosti. A tak to má byť. Najväčšou Rytmusovou prioritou je rodina.

Photo credits: Rytmus, profil na IG

Odporúčame