Rytmus už na základke vedel, že je výnimočný (ROZHOVOR)

Rytmus je výnimočný. Nemusíte ho mať radi, aby ste uznali, že čo sa týka slovenskej rap game, patrí medzi tých, ktorí ju budovali od samotného začiatku. Patrik Vrbovský sa aktuálne predstavil v zaujímavom rozhovore, kde sa rozhovoril o viacerých témach. 

Rytmus vedel, že je iný

Člen legendárnej skupiny Kontrafakt sa predstavil vo formáte rozhovorov Real Talk s moderátorkou Lily. Rozhovoril sa o veľkom množstve tém, debata trvá viac ako hodinu a pol. Avšak, nenechajte sa oklamať, nebudete sa nudiť, ani náhodou. Tento formát je veľmi obľúbený, ak neviete úplne o čo ide, o dôvod viac pustiť si to. Dozviete sa napríklad to, či je rap stále umenie.

Rytmus povedal napríklad to, že už na základnej škole, v útlom veku, vedel, že je výnimočný. Nemal to jednoduché, musel sa prebiť mnohými úskaliami. Dokázal však zaznamenať úspech a už viac než tri dekády je v slovenskom rape. O skladbách a albumoch, ktoré sa stali nesmrteľnými ani nie je potreba hovoriť.

Aktuálne je v období, kedy si doslova robí, čo chce a vďačí za to sám sebe. Nebudeme samozrejme spoilovať, o čom sa Patrik Vrbovský a Lily do detailov rozprávali. Môžeme ale konštatovať, že toto interview je nielen zaujímavé, ale taktiež na mnohých z vás môže vplývať ako vhodná dávka inšpirácie.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com

Odporúčame